Dosya Dolapları İstanbul

 

Eskiden özel ve resmi kurumlara girildiğinde masa üstlerinde, yerlerde, sandalyelerde üst üste yığılmış dosyalar, evraklar görmek hiç de şaşırtıcı olmazdı. Hatta dolapların içinde de dosyalar karmakarışık bir halde olurdu. Günümüz ofislerinde, kurumlarda ve işletmelerde bu görüntülere artık rastlamıyoruz. Değişik ebatlarda, farklı modellerde son derece şık dosya dolapları bulunuyor ve dolaplarda dosya ve evraklar mükemmel bir düzen içinde duruyor. Bu dolaplarda dosya ve evrak aramak hiç sorun olmuyor. Çalışanlar gerekli olan dosyayı anında bulabiliyor. Bu düzen iş yerinde verimliliği de arttırıyor. Yeni dosya dolaplarında her türlü ihtiyaç düşünülmüş ve buna göre tasarlanmıştır.

Firmanıza, ofisinize dosya dolabı alacağınız zaman bazı hususları göz ardı etmemelisiniz. Öncelikle yaptığınız işin niteliğini ve dolap koyacağınız alanın ebatlarını göz önüne almalısınız. Ceyla çelik firmamızda zengin dosya dolabı çeşitlerini bulacaksınız. Standart dolaplarımız sizin ihtiyaçlarınız için yeterli değilse, size özel dolap üretimi de yaparız. Dosya dolapları istanbul firmaları arasında en zengin çeşitleri, en kaliteli ürünleri ve en uygun fiyatları firmamızda bulacaksınız. Dosya dolabı çeşitlerimiz arasında kapaklı kapaksız modeller, cam kapaklı modeller, yarı cam kapaklı, yarı kapalı, yarı açık yarı cam kapaklı modeller bulunuyor. Bunun yanında tek bölmeli, iki veya dört bölmeli modeller de bulunuyor.

Tüm dolap çeşitlerimizi kaliteli 0,7 mm kalınlıkta sacdan yapıyoruz. Standart modellerimiz gri, koyu gri renktedir. Ancak isteğe göre elektrostatik toz boya ile her renkte dolap imalatı yaparız. Standart ölçülerdeki dolaplarımız sizin ihtiyacınıza uygun değilse, özel ölçülerle de dolap üretimi yaparız. Dolaplarımız son derece sağlam ve dayanıklıdır.

Dosya dolabı çeşitlerimizi ve fiyatlarımızı web sitemizde görebilirsiniz. Dilediğiniz sayıda sipariş verebilirsiniz. Yurdun her yerinden sipariş alıyoruz. Ürünlerinizi kargo ile en kısa sürede adresinize teslim ediyoruz. Firmamız müşteri memnuniyetini hedeflemektedir. Bu nedenle kendi tesislerimizde kaliteli malzemelerle ve deneyimli personelle üretim yapıyoruz. Fiyatlarımızdan da müşterilerimiz son derece memnun kalıyor. Size uygun ödeme kolaylıkları da sunuyoruz. Dosya dolabı almaya karar vermeden önce ürünlerimizi mutlaka görmelisiniz. İstanbul’da sektörde faaliyet gösteren çok sayıda firma bulunuyor. Ama ürünlerimizi ve fiyatlarımızı görerek farklılığımızı siz de göreceksiniz.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply