2015-2016 Sezonu Erkek Mont Trendleri

mont

”Moda yalnızca kadınlar içindir” deyiminin aksine, artık moda dünyasında erkekler için de büyük bir yer ayrıldı ve her sezon farklı parçalarla birlikte yeni erkek giyim trendleri belirlendi. Haliyle moda dünyası şu sıralar 2015 sezonunu geride bırakıp; 2016 kış aylarını karşılamaya hazırlanırken erkekler için yepyeni dış giyim koleksiyonlar çıkarttı ve bunlardan biri de 2016 yılında birçok erkeğin severek giyeceği erkek mont modelleri oldu.

Erkek giyimin en ön plana çıkan parçalarından biri olan montlar, soğuk kış günlerinde koruyucu özellikleriyle ön plana çıkarken, aynı zamanda erkeklerin şık görüntülerini tamamlamasına da yardımcı oluyor. Üstelik artık mont, ceket veya pardesü gibi dış giyim çeşitlerinin yalnızca soğuk havalar için değil; aynı zamanda kombinlerin de önemli bir tamamlayıcı olarak kullanıldığı göz önünde bulundurulursa bu parçalar, gardıroplardan hiçbir zaman çıkmayacak gib duruyor. Dolayısıyla şık görünmek ve zamana ayak uydurmak isteyen stil sahibi erkeklerin yeni trendleri takip etmesi gerekiyor.

Casual Montlar Bu Yıl Çok Moda

Kış aylarında günlük giyimin en büyük parçası olan montlar, klasik kesimdeki modelleriyle akşam şıklığını yakalarken; spor modelleriyle ise rahat ve tarz sahibi olmak isteyenlerin ilk seçeneklerinden biri oluyor. Özellikle kış aylarının çok çetin geçmediği ve ılıman iklimin olduğu bölgelerde kullanışlı olabilecek montlar, bu yıl özellikle casual kesimleriyle ön plana çıkıyor. Bu yılın öne çıkan parçaları hakkında bilgi almak ve neredeye yarı yarıya indirimli uygun fiyatlı mont seçeneklerini incelemek için http://www.network.com.tr/erkek-dis-giyim sitesi ziyaret edilebilir.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply