Osis Saç Ürünleri

untitled-1

Kişisel bakımına dikkat edenler ve çalışma hayatının içinde daha da fazla titiz davranmak zorunda kalanlar için en büyük problem saçlar ve saçların şekillendirilmesidir. Saçlar dış görünüşü belirleyen ve en çok göze batan unsurdur. Saç konusunda yaşanan bu duruma Schwarzkopf’un Osis marka ürünleri kolay ve pratik çözümler getiriyor. Hem bireysel hem de profesyonel kullanımlarda rahatlıkla kullanılabilecek marka deneyenler için vazgeçilmez olmuş bir kurtarıcı durumunda.

Osis Temel Serisi Her İhtiyaca Cevap Veriyor

Saç şekillendirme ve görünümü konusunda özgün ürünleri bulunan markanın ‘Osis Temel Serisi’ adı altında; hızlı kuruyan ve çok güçlü tutuculuğu olan Session isimli sprey, matlaştırıcı ve çok amaçlı pudrası Dust It, kalıcı sabitleme özelliği olan güçlü tutucu spreyi Freeze, esnek stil kontrolü sağlayan doku hamuru Thrill ve mat şekillendirici olarak kullanılan Mess Up hamur bulunuyor. Ayrıca bukle kontrolü sağlayan Twin Curl, hacim kazandıran krem Upload ve düzleştirici krem Soft N’Straight yine temel serinin bileşenlerinden.

Galmination ve Session Label Serilerinin Özel İçerikleri Var

‘Dağınık Cazibe’ sloganıyla beğenilere sunulan Osis Galmination serisi içeriğinde bulunan sıvı minerallerle kadın saç şekillendirme konusunda bir ilk. Bu seride bulunan bütün ürünler sıvı mineral içeriğe sahip. Çok yönlü koruma, saç taramayı kolaylaştırma ve elektriklenmeyi önleme özelliğiyle Glamination Prime Prep Spray, Glamination Hacim Verici Parlaklık Köpüğü, ışıltı veren Glamination Pürüzsüz Parlaklık İksiri, Glamination Light Işıltı Tutucu Sprey ve Glamination Güçlü Tutucu Işıltı Spreyi bu serinin içeriğini oluşturan ürünlerdir. Ayrıca şekillendirmede podyum şıklığı seviyesinde güçlü bir seri olan Session Label yüksek performanslı şekillendiricileri ile Osis’in özel bir serisi. Bu ürünlerin tamamı http://www.kozmela.com/osis adresinde kolaylıkla bulunabilir. Uygun fiyatlarla ve güvenle alışveriş yapılabilecek nadir sitelerden biri.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply