Konuşarak İngilizce Seviye Belirleme

ingilizce
Yabancı dil konusunda hep geride kaldığımız, bir türlü istenilen seviyelere ulaşamadığımız kesin. Gerek bu eğitimlerin küçük yaşlardan itibaren verilemiyor olması, gerekse bunu hep ötelememiz en büyük etkendir İngilizceyi az konuşabilmemiz konusunda. Dünya çapında gelişmiş insanlar olmak için bunun nasıl da gerekli olduğunu artık öğrenmiş bulunuyoruz. Bundan sonrası için olumlu adımlar atabilmek sizlerin elinizde, öğrenmenin yaşı yoktur, bu bilinçle hareket etmeli ve İngilizce öğrenmeye başlamalıyız. Gençler için durum daha kolay tabii, onlar zaten az çok bildikleri İngilizcelerini kurslar ve derslerle pekiştirme şansı yakalıyorlar. Hiç online ders veren sitelere göz attınız mı? Cevabınız hayır ise lütfen aşağıda vereceğimiz adrese tıklayın ve sizin için oluşturulmuş yenilikleri görün. Katılmaya karar verirseniz de önce İngilizce Seviye Tespit için hazırlıklı olun.

Seviye belirlenmeden hangi kurs programına katılırsanız katılın olmaz, derslere nereden başlayacağınızın bilinmesi gerekir, test bunun içindir. http://www.konusarakogren.com sitesinde sizin test edilmeniz 4 ile 5 dakika arasında olacaktır, iletişime geçtiğiniz yetkililer birkaç soru sorarak sizlerden İngilizce yanıt vermenizi isteyecekler ve ondan sonra da ders kurunuzu belirleyeceklerdir. Başlangıç seviyesi de dahil olmak üzere toplamda 6 kur halinde dersler vardır ve en üst seviyeye gelindiğinde sizler İngilizceyi çok iyi konuşuyor olacaksınız. Dakikalarla sınırlı olan dersleri oturduğunuz yerden görerek İngilizce çalışmalarınıza devam edebilirsiniz. Zaman ve ulaşım için ekstradan bir harcama yapmanız gerekmeyecektir.

Öğretmenlerin tümü bu işi profesyonel olarak yapan eğitimli kişilerdir. Ana dilleri İngilizce olup sizinle de hep İngilizce konuşmaya programlanmışlardır. Günlük konuşma dili esastır, arkadaş çevrenizler neler konuşuyor ve hangi konularda tartışıyorsanız İngilizcede de onu yapacaksınız ki rahatça ve takılmadan, durup düşünmeden İngilizceyi konuşabilesiniz.

İngilizce Seviyenizi Belirlemek İçin: Konusarakogren.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply