Güncel Kalemim | Kişisel Blog

Kişisel blogların arttığı günümüzde kaliteli içerik veren ne yazık ki pek fazla site bulunmamaktadır. Birçok websitesi çöp site konumundadır. Kişisel blog adı altında teknoloji yayınları bile yapılmaktadır. Hal böyle olunca ziyaretçiler, işini iyi yapan ve takip edebileceği kişisel bir blog arayışındadır.

Güncel Kalemim ismiyle kurulan kişisel blog adresi özgün ve sade içerikleriyle tam bir ziyaretçi odaklı sitedir. Sitede birçok kategoride özgün makaleler bulabilirsiniz. Henüz kurulalı 1 ay olmasına rağmen hızla yükselişe geçmiş olan site, takip edebileceğiniz ender sitelerden biridir. Her gün güncel makaleleriyle okuyucularına hizmet vermektedir.

Seo, webmaster, wordpress konularından tutun “evden para nasıl kazanılır” a kadar konularına kadar birçok kategoride yazılar Güncel Kalemim‘de bulabilirsiniz.  Site tamamen özgündür. Hiçbir şekilde kopya içerik bulunmamaktadır.

Sitenin sahibi Serhat TOSUN’dur. İnternete yıllarını vermiş birisi olarak birçok websiteden emektar olmuş birisidir. Şimdilik Güncel Kalemim sitesiyle yoluna devam etmektedir. Kişisel bloğa hepinizi bekleriz.

 

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply