Flash Kız Oyunları

Çocukların ve özellikle kız çocuklarının en büyük eğlencesi oyunlardır. Tatil veya boş zamanlarını değerlendirmek isteyen çocuklar oyun oynamaya yönelmektedirler. Kız çocuklarının büyük çoğunluğu da belli başlı çizgi film karakterlerinin oyunlarını oynama yolunu tutmaktadır. Yaptığımız araştırmalar neticesinde genelde çocukların özelde ise kız çocuklarının aşağıdaki oyunları oynadıkları tespit edilmiştir.

En çok oynanan kız oyunları arasında sevimli midilli atlarının pony oyunları gelmektedir. My LittlePony çizgi filminden yola çıkan küçük kızlar, fenomeni oldukları bu karakterlerin oyunlarını oynamaktadırlar. My Little Pony Oyunları zaten kız çocuklarına hitap etmektedir. Pony Oyunlarının kahir ekseriyeti, pony giysi giydirme, pony bakımı ve makyajı, pony dekorasyon oyuları, pony maceraları, pony dansları gibi geneli itibarıyla kız çocuklarına hitap eden oyunlardan oluşmaktadır.  Özellikle My Little Pony karakterlerinden Fluttershy, Applejack, Rarity, RainbowDash, PinkiePie ve Twilight Sparkle gibi My Little Pony karakterleri bu oyunları ayrı bir renk katmaktadır. Pony oyunu oynamak isterseniz biz size kahraman oyunları sitesini tavsiye ederiz. Kız çocuk oyunları sadece My Little Pony oyunlarından ibaret değildir.

Son zamanların Cartoon Network televizyonunda kendine haklı bir yer edinmiş olan Gumball, en çok seyredilen ve oyunları oynanan çizgi film karakteri olmayı başarmıştır. Gumball ve Darwin’in maceraları sadece küçüklerin değil onu bir kez izleyip takılı kalan yetişkinlerinde ilgisini çekmiştir. Gumball kardeşleri Darwin ve Anais ile birlikte her bölümde yeni maceralara yelken açmaktadır. Gumball ve kardeşlerinin oyunlarını yine kahraman oyunları sitesinin Gambol Oyunları bölümünde bulmanız mümkündür. Gambol (Gumball) Oyunlarının geneli macera niteliklidir. Maceraya düşkün olan çocukların özellikle oynamasını tavsiye ettiğimiz bu kahramanı hepiniz çok seveceksiniz.

Elbette bu kadar değil.. Çilek Kız Oyunları, HelloKitty Oyunları, Barbie Oyunları, Elsa Oyunları, Hazel Bebek Oyunları, Winx Oyunları gibi onlarca kızlara hitap kategorileri ile Kahraman Oyunları sitesi bir adım öndedir. Kız oyunlarının merkezi http://www.kahramanoyunlari.com oyun platformudur.

MLP_425_05

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply