Büro Koltukları

Gerek üretimini gerekse de satışını yaptığımız büro mobilyaları ile sektörde farklı bir yere sahibiz. Bu farklı yerimizi birinci sınıf malzeme ve işçilik kadar birinci sınıf hizmet ile sağlamış bulunmaktayız. Dünya standartlarının üstündeki üretim ve hizmet anlayışımız ile yüzde yüz müşteri memnuniyetiyle hizmetlerimizi sürdürmekteyiz. Kalite ve güven belgelerimiz ile bu anlayışlarımızı da belgelendirmiş bulunmaktayız. Tüm ürettiğimiz üniteler ve demirbaşlar yanında yardımcı ve tamamlayıcı ürünler ve de aksesuarlarla da hizmet vermekteyiz. İç ve dış pazarda bu anlayış ile hizmetlerimiz vermeye devam etmekteyiz. Tüm Dünya pazarında ayrıcalıklı yer hedefi ile her geçen gün ürün gruplarımızı artırmaya devam etmekteyiz.

Bürolar için ürettiğimiz demirbaş ürünler yanında çok profesyonel sistemlerimiz ile hizmet vermekteyiz. Büro ürün grubumuzun bir kısmını da koltuk grupları oluşturmaktadır. Bu koltuk grupları kendi içinde çeşitlilik göstermekle beraber ana model grupları şunlardır:  sinema konferans, sandalye, verzalit sandalye, çalışma koltukları, televizyon koltukları, bar serisi, iso serisi, koltuk takımlar ve yönetici sekreter serileridir. Başta da belirttiğimiz gibi bu seriler kendi içlerinde de çok sayıda model barındırmaktadırlar. Bu seriler içinde yer alan büro koltukları diğer model gruplarımız gibi son derece ergonomik, fonksiyonel ve şık modeller içermektedirler. Çok sayıda model seçeneği ile verdiğimiz hizmet ile her tür büronun ihtiyacını en üst seviyede gidermeyi amaçlamaktayız.

Ürün yelpazemizin bir parçası olan büro koltuğu konusunda da önce sağlığınızı düşünerek ergonomik modeller ile hizmet veriyoruz. Uzun saatler boyunca kullandığınız koltuklar iskelet ve kas sisteminizi koruyan koltuklardır. Sağlığınızı korumak ile beraber fonksiyonel özellikleri ile kolay kullanılabilen işlevsel modellerdir. Opsiyonel pek çok seçenek ile oldukça rahat kullanımı ile işinizde sizi destekleyen rahatça işinizi yapmanızı sağlayan modellerdir. Büro koltuğu konusunda sağlığınız ve fonksiyonel olması ile rahatlığınız yanı sıra dayanıklı ürünlerle bütçenizi de korumaktayız. Son derece dayanıklı olan koltuklarımız uzun yıllar kullanabileceğiniz ürünlerdir. Tüm bunların yanı sıra son derece şık çizgileri ile ofis ve bulundukları tüm alanlara zevk ve estetik katan modellerdir. Büronuzun dekorasyonu ile uyum sağlayacak ve zevk katacaklardır.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply