Bioblas Erkek Şampuanı Kullanıyorum

IMG_20150513_145425 (Copy)
Saç bakımı artık sadece bayanlara özgü bir şey olmaktan çıktı. Erkeklerden en az bayanlar kadar kendilerine bakıyorlar. Özellikle saç konusunda çok daha dikkat etmeye özen gösteriyoruz. Bende bu konuya önem veren ve saçlarım için en iyisini isteyenlerdenim. Piyasa bulunan ürünlerin bazılarını denedim ancak kesin çözüm elde edemedim. Bir arkadaşımın tavsiyesi sonrasında Bioblas kullanmaya başladım. çok kısa süre gözle görülür bir değişim ve saçlarımda değişikliği hissettim.
saç dökülmesi sorunum olduğu için başlarda tereddüt ettim ancak saç tellerim eskisinden çok daha güçlü ve dökülme de azımsanmayacak kadar arttı. düzenli kullanmaya başlamam ile saç köklerimin güçlendiğini artık çok daha iyi saçlara sahip olduğumu fark ettim. Kellik ailede genetik olduğu için bu korkumu Bioblas sayesinde yendiğimi söylemeliyim. Bitkisel ürün olması ve herhangi bir zararı olması beni kullanmaya iten ana faktörlerden biri oldu.
Yüzde 100 bitkisel bir ürün, doğal enzimler ile saçlarımı besliyor ve saç köklerimin sağlamlaşmasına yardımcı oluyor. Aslında sadece bir şampuan olarak bakmak yanlış olur. Şampuanın multisi ve birden çok yararı var. Saçlarınız dökülmeye başlamadan önlemini almalı ve ileride oluşacak sorunlara engel olmalısınız. Bioblas size bu konuda yardımcı olacak.
Saçlarında bir sorun olmayanlara da tavsiye ediyorum. Saçı besleyen özelliği ile saçlarınızda kırılma kopma gibi sorunları ortadan kaldırıyor. Saçın önemini hepiniz biliyorsunuz. İnsanlar ilk olarak çoğu zaman saç ve yüz bölgesine bakar bu da önemini anlatmaya yeter sanırım.
Deneyip kullanan ve faydasını gören biri olarak sizlere öneriyorum. Saçlarınıza hiçbir zararı yok, besleyen özellikleri ile tamamen doğal ve bitkisel ürünler ile hazırlanmış bu ürünü alıp kullanmalısınız.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply