Ataşehir Su Tesisatçısı  0543 721 91 96  

Konu resimi

İstanbul Anadolu Yakası’nda her ilçeye hizmet veriyoruz en kısa sürede vermiş olduğunuz adrese ulaşarak en kaliteli hizmeti sağlıyoruz üstelik en uygun fiyatlarda, kombi takma, kombi tesisatı çekme, su patlağı, lavabo tıkanlıkları ve benzeri arızalarınızı en kısa sürede onarıyoruz hemen arayın

Ataşehir su tesisatçısı son derece güvenilir hizmeti ve sizlere sunduğu kesin sonuçlar ile hizmet vermeye devam ediyor. Günlük hayatta su tesisatından dolayı hemen hemen herkes sorun yaşamaktadır. Bu sorunlar sizden kaynaklı olmayıp yapılması da zorunlu sıkıntılardır. Hatta bu tesisat sıkıntıları giderilmediği takdirde ileride daha büyük sorunlara yol açabilir. Bu yüzden tesisattaki en küçük sorun bile önemsenmeli ve sorun çözülmek için çaba harcanmalıdır. Bizler Ataşehir tesisatçı olarak sizlere tesisat konusunda yardımcı olmak için buradayız. Tesisat ile ilgili aklınıza gelen her soruna bir çözümü olan uzman ekibimiz çok kısa sürede sorununuzu gidererek sizlerin rahata kavuşması için elinden geleni yapıyor.

 

Vizyonumuz

 

  • Son model teknolojilere sahip olarak en son gelişimleri izlemek ve tesisat konusunda bu son teknolojiden de yararlanarak sizlere etkili bir çözüm üretmek,
  • Ataşehir su tesisatçısı olarak sizlere son derece güvenilir ve profesyonel bir hizmet vermek,
  • Alanında uzman ekibimizle sizlere dürüst bir hizmet vererek mesleğimizde ilerlemek,
  • İlk başta insanlara sonra da çevreye saygılı bir şekilde işimizi yapmak,
  • Kendi başına bağımsız bir kuruluş olan Ataşehir tesisatçılık kalite yönünden sizlere son derece güzel bir hizmet vermek için kurulmuştur.

 

Yaptığımız İşler

 

Bizler yaptığımız işlerle bugünlere kadar olumlu bir şekilde gelmiş ve sizlerin takdirini kazanmış bulunmaktayız. Bilumum tesisat işleri bizden sorulur. Tıkanık açma, tesisat sorunlarını giderme,  tıkanmış olan lavabo ve boruları açma, sıfırdan tesisat döşeme gibi hizmetlerle siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz. Ataşehir’ de tesisat ustası mı lazım oldu? Acil olarak usta mı lazım? İşte tam burada devreye biz giriyoruz. İşinde uzman ekibimizle her ne sorununuz olursa olsun hallediyoruz. Üstelik yaptığımız işleri son derece sağlam yapıyoruz. Diğer tesisat firmalarının yaptığı gibi sorunlarınızı çözerken evinizin her yerini kırıp dökmüyor, gayet temiz ve düzenli bir şekilde işimizi hallediyoruz. Bu şekilde de ev hanımlarının en çok şikâyet ettiği konulardan biri olan kırıp dökme işine çözüm bulmuş ve onları bu dertten kurtarmış oluyoruz.

Su, hayatımız için olmazsa olmaz bir konudur. Hayatın kaynağı olan suyun kaynaktan çıktıktan sonra uygun boruların binalara döşenmesi sonucu kullanıma hazır bir şekilde binalara ulaşmasını ve kullanıldıktan sonra arıtılarak tekrar doğaya gönderilmesini sağlayan tesisata su tesisatı denmektedir. Şehirlerde nüfusun artmasıyla birlikte su tesisatı konusunda da önemli gelişmeler yaşanmaktadır.

Web site: http://www.tesisatci.co/

7/24 İletişim Hattı : 0216 466 31 36  –  0543 721 91 96

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply