Soyunma Dolapları Fiyatları

Soyunma dolabı yaptırmak isteyen firmalar öncelikle ihtiyaçlarını karşılayacak ebatlarda, kaliteli ama fiyatları da uygun olan modelleri tercih etmektedir. Genellikle standart ölçülerdeki soyunma dolapları kullanılır. Bu dolaplar 200 cm yüksekliği, 98 cm genişliği ve 37 cm derinliği olan ölçülere sahiptir. Ancak bu standart ölçülerin yeterli olmadığı durumlarda özel ölçülerle soyunma dolabı yapılabilir. Soyunma dolaplarının oldukça geniş bir kullanım alanı vardır. Başta fabrika ve atölyelerde çalışanlar için en gerekli eşyadır. İş kıyafetlerini bu dolaplarda saklamakta ve kıyafet değişimini bu dolaplarda yapmaktadır.

Bunun dışında hastanelerde, spor tesislerinde, okullarda, yurtlarda, silahlı kuvvetlerde soyunma dolapları mutlaka kullanılmaktadır. Böylece soyunma odalarında çantalar, torbalar dağınık olarak durmamakta ve odada düzen ve temizlik sağlanmaktadır. Kıyafetler de güvenli olarak korunmaktadır. Soyunma dolabı ihtiyacınız olduğunda dolap imalatı yapan çok sayıda firma bulacaksınız. Ceylan çelik firmamız da soyunma dolabı, dosya dolabı gibi her türlü dolap ihtiyacına yönelik imalat yapan sektörün önde gelen firmalarından biridir.

Firmamız kaliteli sac kullanarak ve kaliteli işçilikle imalat yapıyor. Standart modellerin dışında ikili, üçlü, dörtlü, altılı, dokuzlu dolap çeşidi de üretiyor. Dolaplarda müşterilerimizin isteği doğrultusunda farklı renk seçeneklerini de uyguluyoruz. Böylece soyunma dolapları sadece işlevselliği ile değil aynı zamanda görselliği ile de soyunma odalarında farklılık yaratıyor. Soyunma dolabı fiyatları da kullanılan malzemenin kalitesine, dolap modeline ve ebatlarına, renk tercihine göre değişiyor. Özellikle toplu taleplerde model ve fiyatlarla ilgili firmamız yetkilileriyle görüşmelisiniz. Hangi modelden kaç adet dolap istediğinizi iletebilir ve buna göre fiyat teklifi alabilirsiniz.

Tüm soyunma dolaplarında asma ya da gömme kilit sistemi kullanılıyor. Ama istek olursa elektronik kilit sistemi de kullanmaktayız. Dolap kapaklarında havalandırma ızgaraları kullanıyoruz ve kıyafetlerinizi en uygun şartlarda saklamış oluyorsunuz. Kaliteli, modern ve şık tasarımlı soyunma dolaplarıyla siz de çalışanlarınız da huzur içinde olacaktır. Kıyafetlerinin güvenli bir yerde olması onları rahatlatacaktır. Soyunma dolabı talebinizi bize ilettiğinizde elemanlarımız adresinize gelerek soyunma odasını inceleyecek, hangi amaçla kullanılacağını öğrenecek ve buna göre model önerecektir. Soyunma dolabı modellerimizi ve fiyatlarımızı görmeden karar vermeyiniz.

 

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply