Siyah Arçelik Çamaşır Makinesi 8127 NB

Beyaz eşya’da ülkemizin lideri olan Arçelik, özellikle artık evlerinde daha renkli beyaz eşyalar kullanmak isteyenler için en iyi çözümleri sunmaktadır. Arçelik çamaşır makinesi 8127 NB, ankastre tezgahlarda da tercih ediliyor olmasından dolayı ve renginin parlak siyah olması nedeni ile çok daha şık bir görüntüyü kullanıcılarına sunmaktadır.

Arçelik Siyah Çamaşır Makinesi Özellikleri

Ürünün özellikle bakımından sizlerin ihtiyaçlarını uzun yıllar boyunca en iyi şekilde karşılayacak olması ve 8 Kg’lık kapasitesi ile yıkamadan tasarruf edebiliyorsunuz. Enerji kullanımı ile A+++(-%30) olması, günümüz teknolojisi için en az elektrik harcayan çamaşır makineleri arasında bulunmaktadır. Yıllık olan ön görülen yıkama sayısı 220 olması ve bunun enerji tüketiminin 135 kWh’ya denk geliyor olması nedeni ile bir yıkamada ki elektrik kullanımı 0,61 kWh’ya yani ortalama da, 25 kuruş elektrik tüketimine denk gelmektedir.

Siyah’ın Asaleti Çamaşır Makinenizde

Tek su girişli ve 16 programdan oluşan 8127 NB’nin en önemli özelliklerinden biri ise özel tasarımı ve özel tambura sahip olması gelmektedir. Böylelikle çamaşırlarınız, daha az kırışık ve daha kuru olmaktadır. Çünkü su tüketimi bakımından da her yıkamada sadece 45 litre su kullanmakta olup, sizlere hem enerji olarak ve hemde su tüketimi olarak tasarruf sağlamaktadır.

Arçelik renkli çamaşır makinesi 8127 serisinin fiyat aralığı ise 2,100 TL ile 2,500 TL arasından değişmektedir. Diğer çamaşır makineleri ile aralarında fiyat farkı, çamaşır makinesinin rengi, tasarımı ve enerji tüketiminden kaynaklanmakta olup, özellikle dünyanın en az enerji tüketimli çamaşır makinelerinden olmaktadır.

arçelik renkli çamaşır makinesi

Arçelik Beyaz Eşya Servisi

Ülkemizin en yaygın beyaz eşya servisine sahip olan Arçelik, ürünleri için 5+2 yıl garanti süresi sunmaktadır. Arçelik beyaz eşya servis ihtiyaçlarınız için, sizlerde maltepe arçelik servisi ile sizlerde tüm tamir işlerinizi 7/24 hizmet alarak sizlerde halledebilirsiniz. Tüm İstanbul’a en iyi hizmetleri veriyor olmalarından dolayı, sizlerde servis ihtiyaçlarınızı güçlü bir ekip ile giderebilirsiniz.

Arçelik servisi için tercih edebileceğiniz firmanın internet sitesi olan www.sultanbeyliarcelikservisi.org adresi üzerinden, sizlerde iletişime geçebilir ve böylelikle sizlerde pendik arçelik servisi ihtiyaçlarınız için, en iyi hizmet alabileceğiniz ekip ile haftanın her günü ve günün her saati servis hizmetlerinden yararlanabilirsiniz.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply