Prezervatif Almanın Kolay Yolu!  

Daha çok aile planlaması ve sağlıklı bir birliktelik amacıyla kullanılan prezervatif, konunun cinsellik olması sebebiyle halk arasında çok paylaşılmayan ve tabu olan konulardan birisi. Böyle olmasına karşın bilinen en zararsız ve %99 koruma sağlayan doğum kontrol yöntemi olduğu için hemen herkesin cinsel hayatında yer bulmuştur.

 

Prezervatif almak isteyenlerin utangaçlığı ve çekinmeleriyle birlikte eczanelerde komik diyalogların geçtiğini hepimiz biliriz. Eski nesil yöntemlerle prezervatif istemenin yaşattığı sıkıntılar bir kenarda dursun, sizlere tam da bu soruna çözüm üreten bir web sitesi tanıtacağız!

 

“Prezervatif almanın kolay yolu” sloganıyla yola çıkan Prezervatif Servisi, 2010’dan bu yana internetten kolayca prezervatif siparişi vermenizi sağlıyor. Kolay bir alışveriş deneyimi sağlayan Prezervatif Servisi, hayatınızı daha sağlıklı ve eğlenceli bir boyuta taşıyor. Prezervatifservisi.com adresinde yer alanwebsitesinde,her marka ve çeşit prezervatifi bir arada bulabilir, her ürünün faydalarını, özelliklerini ve kullanıcı yorumlarını okuyarak sipariş verebilirsiniz. Siparişlerinizin aynı gün içerisinde stoktan kargoya teslim edilmesi ve 49 TL’nin üzerindeki alışverişlerde ücretsiz kargo fırsatı olması da büyük avantaj.

 

Klasik korunma deneyiminin yanı sıra, her çeşit prezervatifi inceleme ve deneme fırsatı bularak ilişkilerinizi daha eğlenceli boyuta taşıyabilirsiniz. Müşteri mahremiyetine oldukça önem veren Prezervatif Servisi, siparişlerinizde kargo paketini ve içeriğini gizli tutmaktadır. Hatta bu durum öyle ciddiye alınmaktaki, firma bu konuda çok yaratıcı bir uygulama başlatmış. Aldığınız ürünler siparişinize hediye olarak verilen tıraş çantalarının içerisinde ve fermuarı mühürlü olarak teslim edilmektedir. Tabii ki hediyeler, müşteriler tarafından oldukça  beğenilen bu uygulama ile sınırlı değil. Her siparişinizle birlikte gönderilen çantaların yanı sıra, Okey ve Durex markalarına ait tekli prezervatif, kayganlaştırıcı jel, ıslak mendil ve sürpriz bir hediye de gönderilmektedir.

 

Sitede yer alan markaların haricinde, çeşitlerine veya fiyatlarına göre düzenlenen avantajlı paketler de bulunmakta. Farklı prezervatif türlerini ekonomik fiyatlarla deneme fırsatı bulabileceğiniz bu uygulamada, her hafta bir pakette de fırsat indirimi yapılmaktadır. Bu keyifli alışveriş deneyimi ile siz de hayatınıza sağlık ve eğlence katmak isterseniz www.prezervatifservisi.com bağlantısından siteyi ziyaret edebilirsiniz.

 

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply