Pergola Modelleri

001

Son yıllarda bahçelerde, sitelerde, balkon ve teraslarda, deniz kenarlarında, parklarda, restoran ve cafelerde çeşitli pergola modellerini daha çok görmekteyiz. Ahşap ya da çelik malzemeden yapılan pergolalar mekânların, park ve bahçelerin doğal yapısına uyumlu görüntüleriyle oldukça estetik bir görüntü veriyorlar ve rahat bir oturma ortamı sağlıyorlar.  Pergola yapımında ahşap ve çelik kullanılmasına rağmen hem görsel olarak hem de dayanıklılık açısından ahşap daha çok tercih edilir. Pergola kurulacak yerde ahşap direkler dikilir ve tavan kısmı açık ya da yarı açık bırakılarak sarmaşık bitkilerle örtülmesi sağlanır. Bunun yanında açılır kapanır tente sistemleri veya açılır kapanır camlarla örtülür.

Pergola sayesinde yaz aylarında güneşin yakıcı etkisinden korunarak rahat oturulabilecek ortam yaratılır. Kış aylarında da yağmurdan, fırtınadan etkilenmeden dış mekânlarda oturma imkânı sağlanır. Kısaca pergolayla dört mevsim rahatça oturulabilecek, sohbet edilebilecek keyifli ortamlar yaratılmış olur. Büyük şehir parklarında ahşap pergola yürüyüş yolları yapılır ve bu yollar insana bir ormanda, doğanın içinde yürüyor hissi uyandırır.

Evinizin balkonuna, terasına, iş yerinizin bahçesine, sitenizin bahçesine pergola kurdurmayı düşünüyorsanız firmamızın ahşap pergola modelleri görülmeye değerdir. Pergola yapılacak yere görsel olarak da işlevsel olarak da en iyi pergola yapımını deneyimli ve uzman kadromuzla gerçekleştireceğiz. Bunun için bizi aramanız ve keşif hizmetimizden faydalanmanız gerekiyor. Keşif hizmetimiz ücretsizdir.

Dilediğiniz ebatlarda ve modeldeki pergola üretimini ve montajını kısa sürede yaparak size keyifli bir ortam yaratacağız. Pergola çözümlerimiz kesinlikle sizin isteklerinize uygun olacaktır. Renk tercihlerinde de en doğal renkleri kullanarak zevklerinizi yansıtacağız. Cafe ve restoranınızın önünde bulunan pergola müşterilerinizi çekecek ve bu ortamda çaylarını yudumlamaktan zevk alacaklardır.

www.modernbalkon.com sitemizden veya telefonla bizimle iletişim kurabilir ve ücretsiz keşif talebinde bulunabilirsiniz. Sizin zevklerinize uygun pergola çözümlerimizden memnun kalacaksınız. Ayrıca fiyatlarımız da birçok firmaya göre çok daha uygundur. Firmamız müşterilerine kaliteyi ucuza sunma ilkesiyle çalışmaktadır. Ödeme kolaylıkları da sunuyoruz ve kredi kartına taksit yapıyoruz. En kaliteli malzemeler kullanarak size iki yıl kullanım garantisi de verebiliyoruz. Kullandığımız ahşap son derece dayanıklıdır ve yağmurdan, nemden, çeliğe göre çok daha dirençlidir.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply