Beykoz Siemens ve Arçelik Servisi

Teknolojinin insanlığa sunduğu en önemli buluşlardan biri de hiç şüphesiz beyaz eşyalardır. Günümüzde buzdolabı, çamaşır makin esi, bulaşık makinesi, fırın, gibi beyaz eşya olmayan ev yok gibidir. Bu eşyalar sayesinde evdeki hayatımız çok kolaylaşıyor ve özellikle kadınlar artık çok daha fazla zamanı diledikleri gibi değerlendirebiliyor. Siemens marka beyaz eşyalar da ülkemizde hem gelişmiş işlevsel özellikleri, hem dayanıklılıkları ve hem de tasarımlarıyla çok beğeniliyor ve satılıyor. Ancak satış sonrası servis hizmetlerindeki kalite de bu beğeniyi arttıran bir özelliktir. Tüm ülkeye yayılmış olan servis ağı sayesinde siemens kullanıcıları ürünlerini sorunsuz ve uzun yıllar kullanabiliyor.

Beykoz siemens servisi de hızlı, kaliteli ve güvenli hizmetleri ile bölgemizde en çok tercih edilen firmadır. Müşterilerimiz günün her saati çağrı merkezimiz, telefonlarımız ya da web sitemiz üzerinden bize ulaşabiliyor ve arıza kaydı yaptırabiliyor. Tüm bildirimler aynı gün içinde çözüme kavuşturuluyor. Servis hizmetlerinde ilkemiz müşteri memnuniyeti yaratmaktır. Bunun için hem servis araç sayımızı, hem de eğitimli ve deneyimli personel sayımızı arttırmış bulunuyoruz.

Artık eskisinden daha hızlı ve daha kaliteli hizmet verebiliyoruz. Bize arıza bildirimi yaptığınız gün servis ekibimiz size verilen randevu saatinde adresinize geliyor ve arızayı tamir ediyor. Servis ekibimiz yaptığı çalışmaya ve kullandığı yedek parçalara bir yıllık firmamızın garantisini de veriyor. Bugün bir dünya markası haline gelmiş olan ve ülkemizin en eski yerli beyaz eşya markası olan arçelik ürünlerinin de bakım ve tamirlerini yapıyoruz. Beykoz arçelik servisi olarak aynı ilkelerle ve müşteri memnuniyeti hedefiyle çalışıyoruz.

Beyaz eşya arızalarının uzun süre giderilmemesi evlerdeki hayatı olumsuz olarak etkilemektedir. Bunun bilincinde olan firmamız özellikle çalışan müşterilerimiz için mesai saatleri dışında da servis hizmeti veriyor. Arçelik servisi adresimizi ziyaret ettiğinizde tüm çalışmalarımız hakkında detaylı bilgi bulacaksınız. Sorularınızın cevabını ve cihazların kullanımlarıyla ilgili yararlı bilgileri yine sitemizde göreceksiniz. Cihazlarınızın uzun ömürlü olmaları için tamir ve bakımlarını profesyonel bir anlayışla çalışan firmamıza yaptırmalısınız. Ayrıca bu kaliteli ve güvenli hizmetlerimizi piyasaya göre çok daha uygun fiyatlarla sizlere vermekteyiz.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply