Fikirtepe bosch servisi

Birçok bosch marka elektrikli ürünlerin yer aldığı ev ve işyerlerimizdeki ürünlerde karşılaştığımız sıkıntılarda bizlerin yardımına koşan Fikirtepe bosch servisi işlerini büyük bir özen ve itina ile yapmaktadır. Buzdolabı, çamaşır makinası, bulaşık makinası, klima, elektrikli süpürge gibi gün içersinde bizlerin kurtuluşu olan ve bizleri zamandan da büyük oranda tasarruf ettiren bu ürünler yanlış kullanımlardan dolayı bizleri bazı sorunlarla karşı karşıya getirmektedir. Bu sorunlar eskiden bizlere hem maddi hem de manevi olarak külfetli olmaktaydı. Sancaktepe bosch servisi sonrasında kolaylaşan hayat bizlerin ürünlerimizde oluşan arıza ve bakımlarında kara kara düşündürmeden en kaliteli hizmeti en uygun fiyatlarda sunmaktadır.

Tüm İstanbul ve İstanbul ilçelerine hizmet veren Bosch servis tüm bosh servisi ürün kullanıcılarına hak ettikleri kalitede kaliteli servis hizmetleri sunmaktadır. Sizler ürünlerinizde her hangi bir arıza belirtisi olmasa bile düzenli aralıklarla yaptırmış olduğunuz bakımlarda servisimiz tarafından bakım sırasında fark edilen bazı sıkıntılar hemen fark edilerek çözümü zor arızalara dönüşmeden hemen müdahale edilir. Servisimiz gerekli gördüğü durumlarda ürünlerinizi kendi çalışma yerlerine götürmekte olup, onun haricinde ürünlere oldukları yerde müdahale ederek sizleri mağdur etmeden çok kısa süre içersinde bakım ve arızaları gerçekleştirirler. Sizlerin yalnızca ofis telefonlarımızı yada gezici servis telefonlarımızı arayarak adreslerinizi vermeniz ve ürün hakkında bizleri bilgilendirmeniz yeterli olacaktır.Sonrasında bizler de çok hızlı dönüşler yaparak ihtiyacınız olan servis hizmetini vermek için adresinize geliriz.

Ürünlerin arızaları sırasında ihtiyaç duyulan yedek parçalar servis tarafından orijinal ve ekonomik yedek parçalarla değişimleri yapılmaktadır. Kendisine çalışma prensibi olarak müşteri memnuniyetini prensip edinmiş olan servis müşterilerini zamandan ve paradan hiçbir şekilde mağdur etmeden çok hızlı ve ekonomik servis imkânı sunmaktadırlar. Servis bünyesinde yer alan ekip işinde uzman deneyimli ve eğitimli kişilerden oluşmakta olup, teknik servislerde daha iyi olabilme adına her zaman yeniliklere uyum sağlamaktadırlar. En iyi hizmeti en kısa süre içersinde sizlere sunan servis bakım ve arızalarda gerekli olan eğitime sahiptir. Servisimize ulaşmak istediğinizde internet üzerinden ismimize ulaşarak servisimizin telefon numaralarına ve ofis adreslerine çok kolay ve hızlı şekil de ulaşabilirsiniz.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply