Su Kaçağı Tespiti Sorunları İçin Profesyonel Çözümler

İstanbul dünyanın mega kentlerinden biri ve burada gerek konut gerekse iş yeri olarak kullanılan milyonlarca bina bulunuyor. Eski yeni bütün binalarda zamanla tesisat problemleri oluşuyor ve böyle büyük bir kentte eskiden olduğu gibi mahalle tesisatçısıyla bu problemlerin çözümü imkânsız oluyor. Şimdi son derece profesyonel çalışan tesisat firmaları bulunuyor ve bu firmalar hem araç gereç olarak hem de personel olarak çok güçlü bir sisteme sahipler. Firmamız petek temizliği, tıkanıklık açma gibi her türlü tesisat sorunu için olduğu gibi su kaçağı sorunları için de profesyonel çözümler üretiyor.

Su kaçakları binalardaki en ciddi sorunlardan biridir. Binada, oturduğumuz evde veya işyerimizde su kaçağı olduğunu çoğu zaman fark edemeyiz. Ancak duvarlarda, tavanlarda ya da döşemelerde meydana gelen sararmalar, küflenmeler sonucu bir su kaçağı olduğunu tahmin ederiz. Ya da su faturalarımızda beklemediğimiz meblağlar gelmeye başladığında bir sorun olabileceğini düşünmeye başlarız. Böyle durumlarda yapılması gereken bir tesisat firmasına haber vermektir.

Ancak geleneksel eski yöntemlerle çalışan bir firma için su kaçağını bulmak hiç de kolay olmayacaktır. Usta edinmiş olduğu deneyimle kaçak noktasını tahmin etmeye çalışacaktır. Tabi kaçak noktasının tam olarak tespiti bu yöntemle mümkün değildir. Kaçak olan yeri bulabilmek için usta su borularının geçtiği yerleri kırmak zorundadır. Binada sıvalar, fayanslar kırılacak, yeniden döşenecek ve bize ekstra masraf çıkaracaktır.

Ancak firmamız modern araç ve gereçlerle, modern yöntemlerle çok kolayca su kaçağı tespiti yapıyor. Su kaçağı tespit cihazlarımız ve bu cihazları kullanabilen deneyimli elemanlarımızla su kaçaklarını hiçbir yeri kırmadan tespit edebiliyoruz. Bu cihaz duvar altından su borularının görüntüsünü alıyor ve tespit ekibimiz bu görüntüleri bilgisayar ortamında inceleyerek kaçak noktasını tam olarak tespit edebiliyor.

Binanızda su kaçağı olduğunu düşündüğünüz anda hiç zaman geçirmeden firmamızı arayabilirsiniz. Çağrı merkezimiz 7/24 açık olup sorunlarınızı kaydetmektedir. http://www.tesisatekibi.com sitemizi ziyaret ederek de çalışmalarımız hakkın da bilgi alabilir, form doldurarak sorunu bize iletebilirsiniz. Su kaçağı tespit ekibimiz en kısa sürede adresinize gelerek kaçak noktasını bulacaktır. Kırılacak olan birkaç fayansı da yine ekibimiz yeniden döşeyecektir. Böylece hiçbir sıkıntı yaşamadan, tadilat masrafları olmadan en uygun fiyatlarla orun çözülmüş olacaktır.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply