Konuşan Sevimli Kedi

indir

Eskiden oyun oynamak küçük yaştaki çocukların vakit geçirmek için yaptığı bir aktivite olarak nitelendirilirdi ve bilgisayarın yaygınlaşması ve internet çağı olarak adlandırılan döneme girmemiz ile bu inanış zamanla kırılmaya başladı. Zamanla bu algının da değişmesinin en önemli sebebi ise akıllı telefonlarda ücretsiz binlerce eğlenceli oyunların bulunmasıdır. İnsanlar çok farklı kategorilerde kendi zevklerine veya yaş gruplarına göre oyunlar seçebiliyorlar.  Bu oyunlar arasından her yaş grubuna her sosyal çevreye hitap eden oyunlar da vardır. Her kitleye hitap eden belirli bir yaş grubunu hedef almayan oyun denildiği zaman herkesin aklına My Talking Tom gelir. Bu sevimli mi sevimli kedi söylediklerinizi tekrarlayan onunla ilgilenmeniz gereken eski sanal bebek mantığının akıllı telefon veya tabletlere aktarıldığı bir oyundur.

My Talking Tom oyunun gerçek adıdır halk arasında Konuşan kedidir. Bu oyun hem apple markasının ürettiği telefonların sanal mağazası olan appstore’da veya anroid işletim sistemli cihazların sanal mağazası googleplay’den indirebilirsiniz. Eğer akıllı cihazlara alışkın değilseniz nasıl indirip nasıl kurulum yapılacağı aşamasında sorunlar yaşayabilirsiniz.  Bu sorunları aşmak için indirkaydol.com sitemizden ayrıntılı olarak anlatımına bakabilirsiniz. Sitemiz de aşamalar halinde indirme ve kurmak açık anlatılmakta resimlerle tasvir edilmekte ve hata payını sıfıra indirmek için videolardan da yardım alabilirsiniz. Konuşan Kedi İndirmek için sitemizden yardım alabilir ailecek bu oyunu oynayıp neşenizi artırabilirsiniz.

Konuşan kedi oyunu sürekli kendini yenileyip sistem güncellemeleri ve farklı temalar ile yeni oyunlar çıkarmıştır. Tema da değişim gelen yeni güncelleme ve eklenen yeni özellikler ile Konuşan Kedi 2 İndirmek ve Konuşan Kedi 3 İndirmek için de sitemizden yardım alabilirsiniz. Sevimli Tom ile ses ve görüntü kaydı yapıp sevdiklerinize mesajlar hazırlayıp sürprizler yapabilirsiniz.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply