Bosch Bulaşık Makinesi ve Kadeh Tutucu

Yaşam için teknoloji sloganıyla yola çıkan Bosch sadece insana değil dünyaya ve çevreye de değer veriyor. Ürettiği her ürünü çevre dostu olmasına özem gösteren Bosch dünyanın sınırlı sayıda ki kaynaklarını en iyi şekilde kullanmanın yollarını araştırarak bunları teknolojiyle geliştirip ürünleriyle birleştiriyor.

Dünyada artan enerji ihtiyaçları ve azalan su kaynaklarını en iyi şekilde değerlendirmek amacıyla Bosch bulaşık makinesi üretiminde yepyeni bir teknolojiye imza attı. Yıkama sırasında mutfak eşyalarının birbiriyle sürtünmesi sonucunda oluşan çizikler artık kadeh tutucu aparatıyla engelleniyor. Bulaşık makinesinin içerisine özel olarak yerleştirilen kadeh tutucu bardakları birbirinden uzak tutuyor. Bu sayede daha temiz bir görünümün yanında daha parlak bir görüntü de elde edilebiliyor.

Bosch Bulaşık Makinesi ve Kadeh Tutucu Fiyatı

4 programlı ve üstü modellere standart olarak sunulan bu özel aparat her Bosch bulaşık makinesi ile uyumlu. Evinizde bulunan Bosch markalı bulaşık makineniz için bir kadeh tutucu almak isterseniz bunun için 63 TL ödeyerek sizde makinanızda kadeh tutucu aparatını kullanarak çiziksiz bardaklar elde edebilirsiniz.

Bu özellikten standart olarak faydalanmak isterseniz kendinize yepyeni bir bulaşık makinası alabilirsiniz. Onlarca Bosch ürünü ve bulaşık makinesi modelleriyle dolu http://www.bizdeuygun.com/bosch-bulasik-makinesi adresine tıklayarak buradan seçtiğiniz ve beğendiğiniz bir modeli satın alabilirsiniz. 2 yıl resmi garantili olup uygun ödeme koşullarıyla seçtiğiniz bir ürünü kısa sürede kapınızdan teslim alarak kullanmaya başlayabilirsiniz.

 BOSCH-SMS69U78EU_126661_1

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply