Aydın İngilizce Kursu İnanılmaz Bir Yöntem ile Ders Veriyor : www.aydiningilizcekursu.com

İngilizce konuşmak isteyen herkes eğer okulda aldıkları eğitimi yetersiz görüyorsa kurslara giderek İngilizcesini pekiştirebilir. Bu kurslarda verilen dersler eskiden olduğu gibi öğrencileri sıkmıyor, aksine dersler büyük bir keyif içinde ve günlük konuşmalara ölçü alınarak uygulanıyor. Değerli eğitmenlerin yardımı ile öğrenciler önce kendi şehirlerini İngilizce olarak tanıyor ve anlatabiliyorlar. Aydın İngilizce kurslarındaki derslerde Aydın İngilizce anlamı öğretiliyor öğrencilere ve bu da derslerin zevkli bir ortamda geçmesine neden oluyor. Kursiyerler için asıl önemli olan bu güne kadar öğrendiklerinden farklı şeyler öğrenerek İngilizceyi konuşabilir hale gelmektir.

Kurslarda değişik yöntemlerle dersler aktarılmakta, bilgi alış verişi yapılmaktadır eğer amaç İngilizce konuşmak ise devamlı konuşmalar sağlanarak buna ulaşılmaya çalışılmaktadır. Aydın İngilizce eğitimprogramları, öğrencilerin anlayabileceği, düzgün ve rahat konuşabilecekleri düzeylere indirgenerek verilmektedir. Diksiyon ve telaffuzlarının gerçeğe yakın olmasına ve düşünmeden nasıl İngilizce konuşma yapabileceklerine odaklanılmaktadır. Pratiği çok yapılan bir yabancı dili konuşmamak mümkün değildir, eğitim sisteminin asıl yanlışı da buydu zaten teorik bilgilere dayanılarak İngilizce eğitimi vermek…. Yabancı dillerin hepsi dünyadaki eğitim sistemine göre konuşularak öğrenilmekte ve devamlı konuşulan yabancı diller kolay, kolay unutulmamaktadır. Ve günlük konuşmalar baz alınmalı, bu çerçevede eğitimler yapılmalıdır.

İngilizce öğretmenliği, üniversitelerin konu ile ilgili bölümlerini bitiren gençlerin severek yapmak istedikleri işlerin başında geliyor. Okullarını bitiren genç öğretmenler büyük bir görev aşkı ile hemen öğrencileri ile buluşmak ve derslere başlamak dileğindeler ama sistem öyle demiyor, atanmalarını beklemeleri gerektiğini söylüyor. Aydın’da İngilizce öğretmenleri atanmaları gerçekleşinceye kadar ya özel ders veriyorlar veya açılan İngilizce kurslarında öğretmenlik yapmaya ve öğrencilerine en iyi şekilde destek olmayı amaçlıyorlar. Bu kadar kutsal olan bir meslek grubuna mensup olanların bu sorunlarla uğraşmamaları gerekir ama….

 

aydin-ingilizce-egitim

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply