Şahin Çetinkaya İle Nergis  Mizanoğlu evlendi

Geçtiğimiz günlerde dünya evine giren işadamı Şahin Çetinkaya ve Nergis Mizanoğlu’nun dillere destan düğünü hakkında bilgiler halen gelmeye devam ediyor. Düğün mekânı için aslında birçok mekân bakan ama en son konuklarını harika bir atmosferi ve çok güzel bir şekilde organize olmuş Çubuklu 29’da yapma kararı alan çift düğün günü için her ayrıntıyı özel olarak düşündü ve düğünlerini kusursuz olarak tamamlamayı başardılar. Bu güzel günde ev sahipliğini bir nevi Emel Sayın yaptı diyebiliriz. Bir konuşma yapan güzel sanatçı Emel Sayın ‘Nergis bana ablamın emaneti ve inşallah çok mutlu olurlar’ açıklaması ile hem kendi duygulandı hem de herkesi duygulandırdı.

Gecede eğlence olduğu kadar duygulu anlarda var. Nikâh töreni sırasında gelin ve damadın evet demesi ile birlikte Emel Sayın gözyaşlarını tutamadı ve duygusal anlar yaşamaya devam etti. Herkesin ayakta alkışladığı nikâh sonrasında ise eğlence tam gaz devam etmeye başladı. Düğünde Emel Sayın sahneyi birçok arkadaşı ile paylaşarak hoş bir anı oluşturdular. Nükhet Duru, Ahmet Özhan gibi isimler şarkılara eşlik ederek güzel bir eğlence oluşturdular.

Aynı zamanda geceye yine çok özel isimler olan Şener Şen, Türkan Şoray gibi dev isimlerde katılarak düğünü onurlandırmış oldular. Bu kadar güzel dostların içinde hayatlarını birleştiren iş adamı şahin Çetinkaya ve Nergis Mizanoğlu2nun ise keyfine diyecek yoktu. Tüm düğün boyunca her şey kusursuz geçti ve tüm detaylar en ince noktasına kadar düşünüldü. Hemen düğün sonrası ise çift balayını Los Angelas şehrine giderek başlatmış oldular. Geriye ise bu güzel düğünün arkadaşında kalan anılar oldu. Baştan sonra rüya bir düğün gibi konuşulması düğün sahiplerini oldukça mutlu etti. Güzel bir yuvaya adım atan çiftler ise uzun süredir içinde oldukları bu koşturmanın içinden en güzel şekilde çıktılar ve hak ettikleri bir düğün ile evlenip balayına gitme hakkını elde ettiler. Bizlerde yeni evli çifte bir ömür mutluluk diliyor ve mutluluklarının daim olmasını diliyoruz. En kötü günleri böyle olsun.

ŞahinHaber3 ŞahinHaber1 ŞahinHaber2

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply