Yetkili Servislerin İlgilenmediği Durumlarda Ne Yapmalıyız ?                

İnsanların bozulan ürünlerini yetkili servislerin kabul etmediği durumlara sıklıkla rastlanabilmektedir. Bunun en büyük nedeni insanların sorunu kendilerinin çözeceğine kanaat getirmesi ve ilk etapta ürünü kurcalamaları, söküp takmaları ve nihayetinde ürünü garanti kapsamı dışına sokmalarıdır. Çünkü birçok ürünün malum okunmayan garanti kağıtlarında bu hususlar detaylı bir şekilde anlatılmakta ve çoğunda ürünün ufacık bir parçasında dahi olsa,üründe insanların kendi yapacakları bir tamirat/tadilatta ürünün tamamının garanti dışı kalacağı yazmaktadır. Ancak bizim insanlarımız o garanti kağıdını bir teminat olarak kaybolmayacak bir köşeye okumadan koyarlar ve bir daha lazım olana kadar yerinden çıkarmazlar.

Bu tür durumlarda tabiki insanlar ellerinde bozuk ürünleriyle kalıp mağdur olmamaktadırlar. Çünkü yetkili servislerin garanti kapsamına almadığı problemler bazen öyle ufaktırki, çok küçük meblağlarla özet servislere tamir ettirilebilmektedir. Hatta bazen özel servislerin vereceği hizmet çok daha yüksek performanslı ve daha etkili olabilmektedir.

Kadıköy, bu tür özel servislerin yoğun olarak faaliyet gösterdiği bir semtimizdir. Hemen hemen her bölgesinde farklı bir servis bulmak mümkündür. Bu durumun nedeni, Kadıköyün nüfus yoğunluğu olarak İstanbulda en yoğun yer olmasıdır. Markalar arasından da Arçelik markası bu konuda öncüdür. Semtte Arçelik markasını kullanan insan oranı oldukça büyüktür. Bu yüzden Feneryolu Arçelik servisi, Fikirtepe Arçelik servisi, İbrahimağa Arçelik servisi ve daha birçok Arçelik özel servisi insanların ihtiyaçlarına hizmet vermeye gayretle çalışmaktadır. Hepsi ve daha fazla servis hizmet listesi için Kadıköy Arçelik Servisi ziyaret ediniz.

 

s3-1170x400

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply