Telefon Dinleme Programları Hakkında Neler Biliyoruz?

casus telefon dinleme programları kullanımı herkes tarafın moda olurken hiçbir kimse de bu işin ahlaksal boyutunu düşünerek hareket etmiyor. Kullanımı gittikçe yaygınlaşan bu dinleme programları karşı tarafın telefonu ile kendi telefonunuz arasında bağlantı kurmanızı saplayan bir yazılım programıdır. Medya organları tarafından haber konusu olan büyük dinleme işlemleri insanımızda büyük merak uyandırmıştır. Umulmadık dairelerde ve devletin ön büyük organlarında cihazların bulunması ise merakı şaşkınlığa sevk etmiştir. Kişisel olarak yapıaln dinleme işlemleri için ise bireysel olarak hareket edilmekte ve kişisel sorunların çözülmesi amacı ile dinleme sonlanmaktadır.
Programı iki farklı şekilde yükleme yöntemi vardır. Birincisi bilgisayar yardımı ile telefonunuza programın gerçekleşmesini sağlayabilirsiniz. İkinci bir yöntem ise mesaj yolu ile yüklemeyi yapmak istediğiniz kişinin telefonuna gelen bedava müzik resim indirme dosyasının gelmesi ile birlikte karşı taraf bu dosyayı açtığı zaman dosyanın içerisinde bulunan ve asla fark edemeyeceği yazılım otomatik olarak çalışmaya başlamış olur. Yükleme işlemi tamamlandıktan sonra hedef olarak seçtiğiniz kişinin yapmış olduğu tüm telefon konuşmalarını dinleme imkanı bulabilirsiniz. Telefona gelen arama ile anında bilgisi size gelecektir. Sizin yönlendirici telefonunuz sayesinde tek bir tuşa basarak isterseniz konuşmaya katılabilirsiniz. İsterseniz de yapılan telefon konuşmalarını kaydedebilir ve daha sonra dinleme imkanı bulabilirsiniz.
Ortam dinleme özelliği sayesinde kişi nerede olursa olsun bulunduğu yerin koordinatlarını tespit ederek anında size mesaj yolu ile aktarmış olur. Sizlerde bu koordinatlar sayesinde bulunduğu yerin neresi olduğunu doğru adres sayesinde öğrenmiş olursunuz. Eğer sizlerde bir başkası tarafından telefonunuzun dinlenmesini istemiyorsanız. Casus telefon dinleme programları için özel olarak geliştirilmiş virüs programlarını kullanarak önlem alabilirsiniz. Tanımadığınız kişilerin el altından satmış olduğu telefonları da asla satın almayınız.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply