Ortam Dinleme Programı

En çok merak ettiğiniz durumlardan biridir ki başkası sizin hakkında neler düşünüyor. Ya da o kişi hakkında takıldığınız merak ettiğiniz soruları kafanızın bir köşesinden atmak istiyorsunuz fakat bunun nasıl gerçekleşeceğini bilmiyorsanız son zamanlarda herkes tarafından kullanılan yeni çıkan akıllı telefonlar için tasarlanan telefon dinleme programları ile bu sorunlarınıza son verebilirsiniz.
Birçok özelliği bulunan ve telefonlara yüklenen bu programların yer tespiti, ortam dinleme, gelen ve giden çağrıları anında karşı tarafa mesaj yolu ile bilgilendirme gibi daha aklınıza bile gelmeyen bir o kadar çok özelliği bulunan yazılımın içerisine kaydetmiş olduğunuz numaranız sayesinde karşı taraf sim kart değişikliği yapsa dahi anında yeni numarasına ait bilgilerin telefonunuza geldiğini göreceksiniz. telefon dinleme programını en çok eşlerin kullanması gerekirken bilinçlenen aileler ile anne ve babalar da çocuklarının güvende olduklarından emin olmak için bu yola başvurdular. Ergenlik çağına giren çocukların kurmuş oldukları arkadaş çevreleri aileleri ister istemez tedirgin ettikleri için anne ve babalarda çocuklarını kontrol etmek amaçlı onların kötü yollara düşmesini engellemek için çocuklarının telefonuna bu programı yükleyerek her türlü önlemi önceden almış oluyorlar. Yazılımın sorunsuz olarak tüm işlemlerine devam etmesinde tek şart elektrik aksanı veya güç aksanının aktif olması yeterli olacaktır. Düşük amper ölçülerinde de sistem enerjisini korumakta ve görevini yapmaya devam etmektedir. Telefon kullanıldığı süre zarfında ortamda bulunan en küçük bir fısıltı dahi sistem tarafından yakalanmaktadır.
Çocuğunuzun telefon rehberinde kimler kayıtlı kimlerle arkadaşlık kuruyorlar. Ya da çocuğunuzu rahatsız eden mesajlar mı geliyor işte tüm bu aklınıza takılan soru işaretlerine son vermek için bu programı dinlemek istediğiniz her hangi bir kişinin telefonuna yükleyerek dinleme işlemini başlatabilirsiniz.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply