Güncel Radyo Frekansları

Radyo dinlemek bir çoğumuza keyif verir. Radyo dinlemek bizleri dinlendirir. Radyo dinlemenin, herhangi bir şekilde müzik dinlemekten çok çok ama çok farkı vardır. Taşıdığınız mobil cihazın belleğindeki müzikleri çaldığınızda, sadece ‘dinlersiniz’. Ama radyo ile ‘iletişim’de olursunuz.

Radyo istasyonları genellikle çeşitli programlar içinde müzik yayını yapar. Bu programlarda sunucu, dinleyicisine bir şeyler anlatır. Onunla konuşur. Bazen telefon bağlantısı, e-posta, sosyal medya mesajı gibi yollarla dinleyici ile karşılıklı iletişime geçer. Dinleyici, gerçek anlamda programa dahil olur. Bu, sunucuyla belli konuda sohbet etmek, hangi şarkının çalacağına karar vermek (istek şarkı) gibi yollarla olur. İşte bu gerek tek gerekse çift yönlü iletişim, dinleyicinin Radyo’dan keyif almasını sağlar. Hatta öyle programlar vardır ki dinleyici bu programların bağımlısı bile olur. Evet radyo sadece müzik değil elbette. Günümüzde haber, spor, dini gibi kategorilerde yayın yapan pek çok radyo istasyonu da bulunmaktadır.

Tüm bu radyo frekansları arasında, senin de tiryakisi olduğun, dinlemekten zevk aldığın birçok radyo vardır. Radyofm internet sitesi sayesinde istersen seymen fm, istersen trt fm, zevkine göre, gir Radyofm’e, hemen canlı radyo dinle.

Radyofm internet sitesinde, Yerel radyolar. Türkçe müzik. Yabancı müzik. Dini, ilahi ve tasavvuf. Haber ve spor gibi ana kategorilerden herhangi birini seçip, çıkacak olan sayfadaki onlarca radyodan dilediğini tercih edip, hemen canlı radyo dinlemenin keyfine varabilirsiniz. Öylesine çok radyo frekansları sizleri bekliyor ki, seymen fmtrt fm gibi net bir tercihiniz yoksa, bu kadar çok alternatif arasında seçim yapmakta zorlanabilirsiniz.

Radyofm, memleketinizle bağınızın sürmesini de sağlıyor. Günümüzde bir çok insan çeşitli nedenlerle memleketi dışında yaşamaktadır. İster yurt dışında, isterseniz Türkiye’de nerede yaşarsanız yaşayın, Radyofm ile memleketinizin radyo istasyonu her zaman yanınızda. ‘Yerel radyo’ ana kategorisine tıkladığınızda karşınızda ülkemizin dört bir köşesinden yerel radyo istasyonlarını bulacaksınız. Buradan takip etmek istediğiniz kentin radyosunu seçerek, hemen dinlemeye başlayabilirsiniz.

Bir çok bölgeden radyo dinleyicisini tek bir internet sitesinde buluşturan Radyofm’in internet sayfasına reklam da verebilirsiniz. Anasayfadaki ‘Reklam verin’ sekmesini tıklayarak, adınızı, iletişim bilgilerinizi ve mesajınızı yazın. Radyofm’in profesyonel reklam ekibi, hemen sizinle iletişime geçsin. Böylece sizde radyonuzu daha çok dinlenir, işletmenizi daha çok bilinir hale getirebilirsiniz.

 

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply