Nişanlık Modelleri

Sevdiğiniz insanla hayatınızı birleştirmek için ilk adımı attığınız nişan töreninizde, siz de her kadın gibi son derece şık ve alımlı olmak istiyorsanız birbirinden şık ve zarif tasarımlara sahip olan nişanlık modelleri arasında bir inceleme yapabilir ve tam olarak kendi zevkinize uygun olan nişan elbisenizi bulabilirsiniz. Seçtiğiniz elbise ile kendinizi adeta bir prenses gibi hissederek, zarif ve şık bir görünüme sahip olabilirsiniz. Nişanlık modelleri arasından tercihinizi yaparken, mutlaka vücut tipinize uygun bir tasarımı tercih etmelisiniz. Böylece yıllar sonra nişan töreni fotoğraflarınıza baktığınızda bile ne kadar mükemmel ve güzel göründüğünüzü düşünerek, o günü büyük bir mutlulukla hatırlayabilirsiniz.

Nişanlık modelleri genellikle uzun ve kabarık eteklere sahip olan üst kısmı ise vücuda tam olarak oturan tasarımlara sahiptir. Bu nişan elbiselerinin kırmızı, pembe, siyah, mavi, beyaz gibi birçok renk seçeneği de bulunmaktadır. Nişanlık modelleri üst kısmı dar olan kabarık etekli modellere sahip olsa da sahip oldukları farklı detaylarla birçok farklı seçeneğe sahip olmanızı sağlamaktadır. Kimi elbiseler parlak taşlarla, dantelle ya da fırfırla süslenerek farklı bir hava katılmıştır. Burada elbise tercihinizi yaparken sizin zevkiniz ön plana çıkmaktadır. Eğer görkemli tasarımlardan hoşlanıyorsanız tercihinizi fırfır ve parlak taşlarla süslenmiş olan nişanlık modelleri arasından tercihinizi yapabilirsiniz. Aksine sade tasarımlar sizin ilgi alanınıza giriyorsa dantel detaylara sahip olan elbise modellerine göz atmanızı tavsiye ediyoruz.

Nişanlık modelleri kabarık etekli olabileceği gibi uzun ve dar etekli ya da mini etekli de olabilmektedir. Dilerseniz kabarık etekli modellere göre daha sade bir tasarıma olan bu nişan elbiselerini de inceleyebilirsiniz. Bu nişanlık modelleri de üst kısmında farklı detaylarla oldukça şık bir görünüme sahip olmanızı sağlıyor. Elbisenizi dilerseniz askılı dilerseniz straplez olarak tercih edebilir, parlak taşlarla süslenmiş olan kalp yaka kesim modellerini inceleyebilirsiniz. Özellikle fiziğine güvenen uzun boylu bayanlara kısa ve dar nişan elbiselerini tavsiye ediyoruz. Kısa boylu bayanlar ise topuklu ayakkabıları ile uzun bir nişan elbisesi seçerek boylarını olduğundan daha uzun gösterebilme imkanına sahip olabilirler.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply