Gelinlik Modelleri

Her kadının hayatındaki en özel günler arasında evlendiği gün bulunmaktadır. Yıllar sonra bile bu özel günün bir hatırası olan fotoğraflarına baktığında tüm kadınlar, o gün ne kadar mükemmel ve mutlu göründüklerine bakarak keyifle tekrar tekrar o günü yaşamaktadırlar. Bu nedenle bir kadının yapacağı gelinlik tercihi son derece önemlidir. Özenle ve büyük bir titizlikle seçilmiş olan gelinlik, kadınların uzun zamandır hayalini kurduğu gibi mükemmel olmalıdır. Eğer siz henüz düğününüzde giyeceğiniz hayallerinizdeki gelinliği bulamadıysanız, yüzlerce farklı gelinlik modelleri arasından tercihinizi kolayca yapabilir ve sizin için mükemmel olan, adeta sizin için tasarlanmış olan o gelinliği bulabilir ve düğününüzde arzu ettiğiniz mükemmel görünüme kavuşabilirsiniz.

Gelinlik modelleri uzun yıllardır artık bir klasik haline gelmiş olan kabarık etekli modelleri farklı kesim ve detaylarla gelin adaylarına sunmaktadır. Kabarık etekli modeller, özellikle bel kısmı ince olan fakat kalça kısmı geniş olan gelin adayları için mükemmel bir seçenektir. Üst kısmı vücuda oturan ve bel altından itibaren kabaran eteklere sahip olan gelinlikler ile kendinizi adeta bir prenses gibi hissedeceksiniz. Kabarık etekli gelinlik modelleri dışında özellikle son birkaç yıldır, dar gelinlik modelleri de oldukça revaçta. Eğer ince bir fiziğe sahipseniz ve uzun, dar eteği ile size son derece asil ve şık bir hava katacak olan bu modelleri de incelemenizi tavsiye ediyoruz. Oldukça romantik bir tasarıma sahip olan bu gelinlikler uzun bir duvak ile kombine edildiğinde size adeta bir ortaçağ gelini havası katacaktır.

Tüm gelinlik modelleri üst kısmında farklı detaylara sahiptir. Eğer yaz aylarında düğününüzü yapacaksanız, straplez ya da askılı gelinlikleri tercih edebilirsiniz. Dilerseniz kalp kesim yakaya sahip olan ve zarif taşlarla süslenmiş olan gelinlik modelleri de hem sade hem de şık bir görünüme sahip olmak istiyorsanız tercih edebileceğiniz modeller arasında bulunuyor. Kış aylarında evlenecek olan gelin adayları için ise uzun kollu ve son derece zarif gelinlik modelleri tasarımları bulunuyor. Özellikle Fransız danteli ile süslenmiş olan uzun kollu gelinlikler kış gelinleri tarafından sıklıkla tercih ediliyor.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply