Bulaşık Makinesi Kirli Çıkarıyor  

Arçelik markasının bulaşık makinesi teknolojilerinde ulaşmış olduğu üst teknolojideki seviye ışığında artık Arçelik markalı bulaşık makineleri ön yıkama gerektirmeden, yüksek performansta kaliteli yıkama sağlarken, çok da düşük bir enerji tüketimi gerçekleştirmektedir. Bulaşık makineleri ile evlerde bulaşıkların daha hızlı ve daha kolay şekilde yıkanabilmesi sağlanabiliyor.

 

Bu durumda özellikle ev hanımlarının oldukça yorucu ve zaman alan bir ev işinden daha kolay şekilde kurtulabilmesine olanak sağlıyor. Bu yüzden yoğun şekilde kullanılan Arçelik bulaşık makinesi modellerine ilişkin olarak karşılaşılabilecek arızalarda Ataşehir Arçelik Servisiteknik ekiplerimiz tamamen teknolojik bir altyapıda, uzmanlıkları ve deneyimleri ile kısa sürelerde, arızaların onarımını gerçekleştirmektedir.  Bu kapsamda Arçelik markalı bulaşık makinesi modellerinde en sık şekilde karşılaşılan sorunların başında da bulaşıkların kirli çıkması sorunu gelmektedir.

 

Arçelik bulaşık makinenizde bu yönde bir arıza ile karşılaştığınızda vakit kaybetmeden Sancaktepe Arçelik Servisidanışma merkezlerimize arıza bildiriminde bulunmanız gerekiyor. En kısa süre içerisinde, adresinize en yakın gezici ekibin yönlendirilmesi ile arızanın giderimi daha hızlı şekilde yapılarak, mağdur olmanız engellenmektedir.

 

Teknik ekiplerimiz tarafından hemen motor kondansatörü kontrol edilmektedir. Eğer arıza tespit edilir ise motor kondansatörü değişimi gerçekleştirilmektedir. Aynı şekilde kısa devre ya da makinenin gövdesine kaçak var ise motor değiştirilmektedir. Bulaşık makinenizin fıskiyesi de kontrol edilerek, rahatça dönmesini engelleyen tüm ekstra etmenler ortadan kaldırılır. Ayrıca özellikle kireçlenmeler dolaysı ile oluşabilen fıskiye tıkanıklarının da giderilmesi gerçekleştirilir.

beylikduzu-arcelik-servisi

 

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply