Tekvin Pırlanta

Türk Mücevherciliğinin önde gelen isimlerinden biri olan Tekvin Pırlanta’nın temelleri çok eskilere dayanmakta.1970’li yıllarda altın ile başlangıç yaptıkları bu sektörde 1980’li yılların başında sahip oldukları deneyime de güvenerek radikal bir karar ile pırlanta sektörüne girmeye karar verdiler.

Tekvin isminin nerden geldiğini Yönetim Kurulu Başkanı Sayın İlyas Devli’ye sorduğumuzda ise Tekvin kelimesinin baştan yaratmak yeniden var etmek anlamına geldiğini öğreniyoruz. Pırlanta kadar zarif ve kıymetli bir taşı sahip oldukları deneyimler ile birlikte özenle işleyerek sizler için baştan yaratmaktalar.

Son yılılarda ihracatta oldukça yükselişe geçen firma başta Orta Doğu olmak üzere Avrupa’ya ve dünyanın bir çok yerine ihracar yapmakta. Yurtiçi ve Yurtdışı fuarlarda da oldukça ilgi gören Tekvin Pırlanta sahip olduğu nadir tasarımlarla Türk Mücevher kültürünü en üst düzeyde tanıtmakta. Dünya trendlerini yakından takip eden tasarım ekibine, tamamen müşteri memnuniyeti ilkesine dayanan mağazacılık anlayışına sahip olan Tekvin Pırlanta mağazalarına hepinizi bekliyoruz.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply