Kişisel

Değişik Bi’ Yaz Tatili

Her geçen yıl daha hızlı geçiyor… Yine bir yaz tatiline kavuştuk Allah’a şükür ama içimde yaz tatilinin getirdiği o “yan gel yat” havası yok bu sene. Sebebi ise YSG.

Malum seneye şu lanet sınavlara ben de gireceğim. O yüzden bu yaz tatilini ders çalışarak geçiriyorum. Ben daha önce hiç bi yaz tatilinde okulla, ders ile ilgili hiç bi şey yapmamıştım. Bu sene okul kapanır kapanmaz hemen YGS‘ye çalışmaya başlayınca sanki okul kapanmamış, devam ediyormuş da okuldaki yazılılara hazırlanıyormuşum gibi hissediyorum.

ösym ygs

Dokuzuncu sınıftan beri bize “Aman şimdiden YSG‘ye başlayın, ileride çok pişman olursunuz” deyip dururlardı. Ben kaaleye almazdım bu lafları “Şimdiden çalışayım da üç yıl sonra unutayım bütün çalıştıklarımı di mi” diyerek. İyi ki de dinlememişim o saçma lafları. Şimdi çalışmaya başlayınca anladım ki hiç de öyle abarttıkları gibi değilmiş bu YGS konuları. Hep bildiğimiz şeyler. Çok rahat çalışıyorum vallahi. Bu sene yaz tatilinin gelmesini iple çekmemiştim yaz tatilini ders çalışarak geçireceğim için ama yine kendime de vakit ayırabiliyorum. Hatta sadece iki haftadır YSG’ye çalışmama rağmen Türkçe konularının yarısı bitti bile!

Böyle işte… Bu tatil de böyle geçiyor. Allah yolumuzu açık etsin…

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

2 Yorum Var

  1. volkanatabey

    Haziran 27, 2014 at 2:59 pm

    Allah yardımcın olsun kardeşim

Leave a Reply