2014 Yaz Modası Abiye ve Elbise Modelleri

Yazın gelmesiyle çoğalan düğünler mezuniyetler kutlamalar için ihtiyacınız olacak abiye modelleri bu yaz farklı alternatiflerle trend olacak. Bu yazın modasında her alanda karşımıza çıkan pastel renkler abiye elbise modasında da karşımıza çıkacak. Pudra rengi gibi sade tonların da yine moda olacağı 2014 yaz sezonunda renklerinin tersine modellerinde sadeliğe gidecek olan abiye elbise modellerinde sırt dekoltesi ya da derin bir yırtmaç gibi tek ve çarpıcı dekolteler kıyafete hareket katmak için var olacak.

Özellikle bu yazın modası olan bütün kıyafetlerde karşımıza çıkan uçuş uçuş modeller abiyelerde de gözde olacak. Şifon ve tül etekli canlı renkli dantel detaylı üstü dar ve altı bol olan canlı modeller 2014 abiye elbise modasında sık sık karşımıza çıkacak.

Siyah renkten vazgeçemeyen bayanlar için her zaman modasını koruyan asil renkli modeller de bu sezon yine varlığını sürdürecek. Parlak abiye modelleri de farklı tasarımlarda yer aldığında bu yazın modası olacak. Bu yaz çok renkli ve parlak geçecek!

Sateen Elbise Modelleri

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply