Minecraft Pocket Edition ve New Star Soccer Apksını İndirin!

Kendinize bir dünya yaratmaya hazır mısınız?
Sınırsız bir evren vaat eden Minecraft yeni versiyonu ile Google Play Store ve AppStore’da yerini aldı.
Bilgisayarda yer aldıktan sonra yeni platformlarda da yer edinmeye başlayan oyun şimdiden milyonlarca kullanıcıya ulaşmış durumda.
Oyunun en büyük özelliği hemen hemen sınırsız imkanı size sunması olmaktadır. Evinizi, sarayınızı, çiftliğinizi kurabilir büyük savunma hatları döşeyebilirsiniz. Bu sayede gündüz çalışırken gece size kötülüklerini sunacak yaratıklardan da korunabilirsiniz.

0yj9

Minecraft Pocket Edition oyununu Android işletim sistemine sahip telefonlarınıza indirmek isterseniz aşağıdaki linki kullanabilirsiniz. Apk olarak indirebileceğiniz dosya ile oyuna ücretsiz olarak ulaşabilirsiniz. Bu sayede zamanınızı en iyi şekilde değerlendirebilirsiniz.

Apk Dosyasını indirmek için bağlantıya aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.
http://www.gsmkenti.com/new-star-soccer-para-hilesi-indir/

Oyunseverlerin yakından takip ettiği bir yapım olan New Star Soccer yeni güncellemesi ile uygulama marketlerinde yerini aldı.
İlk versiyonlarının üstüne yepyeni özellikler katmayı başaran oyun ile artık futbol oynamak daha zevkli hale gelebilecek.

New Star Soccer’ın en büyük özelliği kuşkusuz sadece bir futbol oyunu olmanın dışında karakterinizin hayatını şekillendirebileceğiniz fonksiyonların da bulunmasıdır. At yarışı, kumar oynayabilir kız arkadaş edinebilirsiniz.

New Star Soccer yeni güncellemesi ile bazı itemlerini ücretli hale getirdi. Bu da oyunu oynayanların hilelere yönelmesine sebep olmaktadır. Sizlere New Star Soccer Para Hilesi sunuyoruz. Bu hile ile tüm imkanlara ücretsiz olarak ulaşabilme imkanına sahip olabilirsiniz. Aşağıdaki linki kullanarak oyun hilesine ulaşabilirsiniz.

New Star Soccer’in Apk Dosyasını indirmek için bağlantıya aşağıdaki bağlantıya tıklayınız.

Google Adsense

Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Bir Yorum

  1. Ali rumet SEVİM

    Ağustos 2, 2014 at 10:52 am

    Minecraft – Pocket Edition, Mojang en iyi ve güzel oyun

Leave a Reply

Son Videolar