Kralizasyon.net

Kralizasyon’un 3. Yılına Özel Çekiliş!

Dün gibi… Daha dün gibi hatırlıyorum “Kralizasyon 2 Yaşında!” diye yazdığımı. Geçen yıl o yazıyı yazarken de biraz rötar olmuştu sınavlardan dolayı ve yine yeni yaşımızı duyurduğumuz yazımızı doğum günümüzden iki gün sonra yazabiliyorum. Hep geç yazdığım için kafası karışanlar olabilir. Şunu unutmayın ki Kralizasyon‘un doğum günü 23 Nisan’dır!

Üç yıl önce yazmaya başladığımda özendiğim bloglar, yazarlar vardı. Şimdi bakıyorum da hiç birinden bir iz bile yok. Hepsi yok olmuş, gitmişler. Ya da bizim gibi durağanlaşmışlar ve ya bloglarında başka yazarlara yer vermeye başlamışlar tamamen… Tüm bunları gördükten sonra üç yıldır aktif bir blog olmanın ne kadar gurur verici olduğunu düşünmeye başladım. Tabii bizimkine aktiflik denirse… :)

happy birthday kralizasyon

Üç yıldır hep blogumda bir çekiliş yapmak, siz değerli okurlarıma hediyeler vermek istiyordum ama imkanlar el vermiyordu bir türlü. Üç yılın sonunda artık ilk çekilişimizi yapabiliriz!!!

İlk çekiliş olduğu için biraz küçük bir çekiliş olacak ama umarım aranızda bu çekilişten hoşlananlar olur :) Hediyemize gelecek olursak; 3 kişiye Minecraft!!!

minecraft box

Çekilişe katılmak için aşağıdaki metni Twitter, Facebook, Google+ vb. gibi sosyal ağlarda paylaşmanız ve paylaştığınız durumun linkini yoruma yazmanız yeterli olacaktır.

Kralizasyon 3. Yılına Özel 3 Kişiye Minecraft Veriyor!  

Çekiliş iki hafta sürecek. Son katılım 10 Mayıs Cuma‘dır. 11 veya 12 Mayıs’ta da sonuçları açıklarım.

Kurallar:

 • Aynı hesapta birden fazla paylaşım geçersiz sayılacaktır.
 • Aynı platformda birden fazla hesapla çekilişe katılabilirsiniz.
 • Yorum yaparken aktif olarak kullandığınız bir mail adresi ile yorum yapın. Çekilişi kazandığınız takdirde yorumda belirttiğiniz mail adresi ile iletişim sağlanacaktır.
 • Çekilişe en az 30 kişi katılmadığı takdirde ertelenecektir.

 

Herkese bol şans! :)

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

8 Yorum Var

 1. Tuncay ŞAHİN

  Nisan 25, 2014 at 9:13 pm

 2. Abdullah

  Nisan 26, 2014 at 11:30 am

 3. Ayhan KARAMAN

  Nisan 26, 2014 at 6:10 pm

  Başarılarınızın devamını dilerim nice 3. yıllara….

 4. Mehmet

  Nisan 26, 2014 at 6:58 pm

 5. Resul Kaya

  Nisan 27, 2014 at 10:29 am

 6. Resul Kaya

  Nisan 27, 2014 at 10:36 am

  Başarılar Ahmet! 3 yıldır bu site ile uğraşıyorsun ve böyle devam edeceğine inanıyorum.bu sitenin üzerinde çok emeğin var.Site için çok para harcadın bunu biliyorum.tebrikler.

 7. Emre

  Mayıs 10, 2014 at 3:56 pm

Leave a Reply