Ailenizle İzleyebileceğiniz Film Tavsiyeleri

Yapacak birşeyler bulamadığınızda evde aktivite arkadaşlarınızla, ailenizde birlikte oturup film izleyebilirsiniz. Özellikle de haftasonları yapılacak en iyi aktivitelerin başında film-dizi izlemek gelmektedir. Bu şekilde fazla masraf yapmaktan kurtulur ve aynı zamanda da yorulmazsınız. Bütün haftanın yorgunluğunu belki de iyi bir film ile atabilme şansına sahipsiniz.

sinema-salonlari-ve-sinema-seanslari

Aşağıdaki filmleri ailenizle birlikte izleyebilirsiniz,

3 Aptal Filmi

Eğitim sistemini yoğun olarak eleştiren 3 aptal filmini ailenizle ve sevdiklerinizle birlikte izleyebilirsiniz. Bütün dünyada aynı sistemde yürüyen eğitim insanların hayatlarını aydınlatmak yerine karartıyor. Aamir Khan’ın başrolünde oynadığı 3 aptal filminde ise bunu bizlere komedi ile karşılık olarak anlatıyor. Üstün zekaya sahip makine mühendisliği okuyan genç ve 2 arkadaşının filmdeki maceralarına tanık olacaksınız. Bazen gözlerinizi yaşaracak bazen de kahkalarınıza engel olamayacaksınız. Filmin sonunda oldukça şaşıracaksınız. Bollywood yapımı filmler gerçekten insanı hayrette bırakabiliyor ve samimiyeti sizleri sarıyor.

3 idiots izle bağlantısına tıklayarak filmi izleyebilirsiniz. Filmde aşina olduğumuz bol bol hint dansları ve şarkıları yer alıyor. Müzikleri özellikle kulağa çok oldukça hoş gelmektedir. Başrolde üniversiteli genci oynayan Aamir Khan 50 yaşlarındadır, neredeyse hiç yaşlanmamış gibi.

Esaretin Bedeli

Bir çok kişi esaretin bedeli filmini izlemiş olabilir fakat tekrar izlenmesinde de hiç sakıncası yoktur. Dünyanın en iyi filmleri arasında gösterilen esaretin bedeli filmini esaretin bedeli izle bağlantısına tıklayarak izleyebilirsiniz. Umut ve insan zihninin yıllarca sene sonra dahi neler yapabileceğine şahit olacaksınız.

Daha çok arkadaşlarınızla izleyebileceğiz tavsiye bir film

Sevginin Gücü Leon

Sevginin gücü leon filminin başrolünde daha küçükken yıldızı parlayan Natalie Portman ve Jean Reno bulunuyor. 12 yaşında ailesini kaybeden küçük kız çocuğuna sahip çıkan orta yaşlarda suikastçi birinin aralarında geçen ilişkisi anlatmaktadır. Oldukça tartışmalı konuya sahip olan sevginin gücü leon izle adresine giderek izleyebilirsiniz. Sevgilinizle yada arkadaşlarınızla izleyebileceğiniz filmdir.

Ayrıca teknobaba.com adresinde bir çok farklı kategoride filmler bulabilirsiniz. Siteye girerek bir çok filme türkçe dublaj, altyazılı ve orjinal dil seçenekleriyle ulaşabilirsiniz. Herkese sevdikleriyle iyi haftasonları ve bol eğlenceli geçirmesi dileğiyle…

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Bir Yorum

  1. tvem

    Ağustos 3, 2014 at 1:48 pm

    Sophie Schütt ve Dominic Raacke’in oynadığı ailenizle izleyebileceğiniz harika bir film! “Çikolata Kadar Tatlı” şu anda ‘de

Leave a Reply