Kişisel

Yaş 17…

Kim derdi ki 17 yaşına bastığın gün blogunda bunu yazacaksın diye… 14 yaşından beri blog yazmama rağmen ilk defa doğum günüm şerefine bir yazı yazıyorum. Aslında ne yazmam gerektiğini de bilmiyorum ama bu sene cidden bi şeyler karalamak istedim…

Yaş arttıkça hayat cidden sıkıyor. Seneye YGS’ye gireceğim ve benim gibi birisi başını bilgisayardan kaldırıp da nasıl o kadar ders çalışacak düşünmeden edemiyorum. Ama yapacağım! Sadece kendim için değil, en yakınlarıma bile neler yapabileceğimi göstermek için bunu başaracağım! Yakınımdaki insanların benden umutları yok ama varsın onlar hayal kurmaya devam etsinler ve Allah onları bu düşüncelerinden vazgeçirsin inşaallah!

yaş 17

Şimdilik diyecek fazla bi şeyim yok gibi. Alt tarafı 17 yaşına bastık işte daha ne diyeyim…

Şunun da haberini verirsem sanırım güzel olacak. 23 Nisan’da Kralizasyon‘un 3. yaşını güzel bir çekilişle kutlayacağız! Ayrıca bu 3 yıldır var olan Kralizasyon‘un ilk çekilişi ve bu yüzden benim için çok önemli.

Haydi selametle kalın! :)

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

5 Yorum Var

 1. cilekesEditor

  Mart 24, 2014 at 9:10 pm

  Yaşın mubarek olsun. yapmayı en çok sevdiğin şeyi yapmayı seç. vatanın milletin bizler gibi interneti ve bilgisayarı iyi kullanan gençlere ihtiyacı var. ve Allahtan senin hakkında en hayırlısını vermesi için hep dua et ısrarla dua et kralizasyon seni 2010 yılından beri arama sonuçlarında görüyorum ve senin gibi gençlere gıpta ediyorum varsın bloggerin internetin seo nun web tasarımın 1 harfini bilmeyen insanlar “ne olacak bu çocuğun hali” desinler.
  adamsın.

 2. Çağrı Mustafa ALKAN

  Mart 25, 2014 at 8:04 am

  Ahmet, biliyor musun yaşını söylemesen bu kadar küçük olduğuna inanmazdım. Hep yetişkin biri olarak gördüm seni,olgunsun benim fikrimce. Hep böyle kal, yeni yaşın hayırlı olsun :)

  • Ahmet

   Mart 25, 2014 at 2:15 pm

   Aaa hakkımda sayfasını hiç okumamışsın demek ki abi :) Neyse, teşekkür ederim.

 3. ececik

  Ağustos 2, 2014 at 11:37 am

  sen 17 yaşındasın ben 15 aramızda 2 yaş var bu hava ne

Leave a Reply