Mobil

Minecraft Skin Studio

Geçtiğimiz günlerde PS3 platformuna da ulaşan Minecraft‘ın eski bağımlılarındanım. Hala oynuyorum ama eskisi kadar değil. Malum LoL ve DotA2’den pek fazla vakit kalmıyor :)

Minecraft‘ı Premium olarak oynayan biri olarak Skin seçimine dikkat ederim. Şu sıralar her ne kadar sade olsa da Steve Jobs skinini kullanıyorum.

minecraft skin studio

Peki bu skinler nasıl yapılıyor hiç merak ettiniz mi? Ya da siz de kendi skininizi yapmak ister misiniz? Bunun için “unofficial” diye nitelendirebileceğimiz eski yöntemler var ama Mojang skin üretmeyi sevenleri düşünerek Minecraft Skin Studio adında çok güzel bir mobil aplikasyon sunuyor bizlere.

Tıpkı oyunda yaptığımız gibi, kareleri kullanarak oluşturuyoruz skinimizi. Karelere farklı renkler yerleştirerek, istediğimiz şekilde skin üretebiliyoruz.

“Kareyle falan uğraşamam ben aga!” diyenleri de unutmamış Mojang. Minecraft Skin Scanner ile bir skin şablonu çıktısı alıp, bu şablon üzerine skininizi çizebilir ve daha sonra iOS cihazınızla çizdiğiniz skini tabiri caizse dijital ortama aktarabilirsiniz.

Herkese iyi “craft“ler! :)

Minecraft Skin Studio

Google Play  iOS

Minecraft Skin Scanner

iOS

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Bir Yorum

  1. Eren

    Şubat 7, 2014 at 1:31 am

    anlatımlar çok iyi

Leave a Reply