Kralizasyon.net
Yeni Yıl, Yeni Kralizasyon!

Yeni Yıl, Yeni Kralizasyon!

Herkese merhaba!  Yeni yıla baştan aşağı yenilenmiş bir Kralizasyon ile giriyoruz!

Blog yazmaya başladığımdan beri hep gri temalardan hoşlanmışımdır. Ama geride bıraktığımız yaz tatilinde eski temamın solukluğundan bıkarak biraz renk katmıştım temaya, ve çok sevilmişti! :) Ama artık o renklerde yeterli gelmemeye başlamıştı. Daha renkli, daha modern bir tema istiyordum…

yeni yılınız kutlu olsun

Yeni yıla 2-3 gün kala tema arayışına girdim. Biraz tema araştırması yaptıktan sonra sonunda istediğim gibi bir tema bulabildim. Her bi yeri özelleştirilebilir, çok fazla eklentiye ihtiyaç duymayan, rengarenk ve modern bir tema ile karşınızdayım!

Temanın en güzel özelliği Responsive olması. Ne demek Responsive? Farklı çözünürlüklere göre blog şekilleniyor. Yani blogu akıllı telefon ve tabletlerden de rahatlıkla okuyabilirsiniz :)

Temada bir çok font mevcut ama ne yazık ki bunların hiçbiri Türkçe karakterlerin hepsine sahip değil. Şuan başlıklarda kullandığım fontta bazı Türkçe karakterler yok mesela. Bu yüzden bazı başlıklar bozuk görünebilir. Ayrıca temanın bana sunduğu özellikler ve yapı ile tüm yazıları temaya uygun hale getirmem gerekirdi ancak 500 küsür yazı var mübarek. Hangi birini düzenleyeyim? Gerçekten düzenlenmesi gereken yazılar var derseniz İletişim bölümünden yazarsanız sevinirim :)

Yeni tema yeni bir heyecan demek. Bu her blog yazarı için böyledir. Umarım bu heyecan asla bitmez ve blogumda eskiden olduğu gibi daha çok yazarım.

Şimdi gelelim sizin düşüncelerinize… Yeni temayı beğendiniz mi? “Şurada şöyle bir hata var” ya da “Şurası şöyle olsa daha güzel olurdu mübarek” dediğiniz yerler varsa çekinmeden yazabilirsiniz :) Hepinizin yeni yılı kutlu olsun!

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

10 Yorum Var

 1. Çağrı Mustafa ALKAN

  Aralık 30, 2013 at 8:16 pm

  Bence çok şık olmuş. Sade ve sevimli görünüyor.

 2. Arda Erakman

  Aralık 31, 2013 at 1:50 pm

  Temanın alt yapısı güzel. Bence biraz üzerinde oynama yap. Yeni yılın kutlu olsun.

 3. Enes İLHAN

  Aralık 31, 2013 at 4:24 pm

  Kardeşim öncelikle yeni teman hayırlı olsun ve senin de yeni yılın kutlu olsun. Keşke şu temaya türk lirası ile yaklaşık 95 TL gibi bir ücret vermeseydin. Belli ki temayı satın almışsın ama emin ol bu temadan daha kaliteli responsive ve ücretsiz bir sürü tema var. Bende şu sıralar temayı değiştirmeyi düşünüyor ve üstünde uğraşıyorum ama denediklerimin hepsi ücretsiz. Umarım beni yanlış anlamazsın kardeşim, tekrardan hayırlı olsun ;)

  • Ahmet

   Aralık 31, 2013 at 4:56 pm

   Teşekkür ederim Enes abi. Ama ne yalan söyleyeyim ücretsiz tema kullanmayı sevmiyorum :) I’m different bitch :D

 4. Hibestil

  Ocak 1, 2014 at 8:32 am

  Hayırlı olsun Ahmet. Umarım bu vesileyle bloguna daha fazla yazı eklersin. Temada da ufak tasarımsal değişikliğe gitmeni tavsiye ederim.

 5. memur haberleri

  Ocak 2, 2014 at 9:47 am

  Böyle güzel bloglarla karşılaşınca gerçekten seviniyorum. Takip ediyoruz sizi..

 6. Bir Dost

  Ocak 3, 2014 at 3:53 pm

  Çok güzel olmuş yönetici kardeş :)

 7. Enes aktaş

  Ocak 5, 2014 at 4:12 pm

  Ahmet güzel olmuşta şu yorum yerine felan beyaz bi arkaplan ata daha iyi durur gibime geliyor :) hayırlı olsun.

Leave a Reply