Tanıtım

Teknede Mezuniyet Kutlaması İçin Acele Edin!

teknede mezuniyet
Bütün yılın yorgunluğunu atmak istiyorsunuz ama sıradan eğlencelerden sıkıldıysanız sizin için bir alternatif üretildi. Teknelerde veya yatlarda düzenlenen sene sonu eğlencesi artık sıradan barların, otellerin ya da clubların eğlencesinden sıkılan ve farklı ama eğlenceli bir parti arayışı içinde olan kişiler için ideal bir çözüm olarak üretildi. Öğrenci, öğretmen, çalışan fark etmeden tüm yılın yorgunluğunu ve stresini bu partilerde atacaksınız. Teknede mezuniyet organizasyonunu istediğiniz kriterlere göre düzenleyebilmektesiniz.

Yemekli, yemeksiz, içkili, içkisiz, kokteyl, ya da sadece tekne kiralama seçeneklerine göre düzenleyebileceğiniz partilerinizde uygun fiyatlara lüks yat ve tekne kiralamanız mümkün. 50 kişiden daha küçük bir grupsanız size uygun yatlarda partinizi düzenleyebilirsiniz. Yatta mezuniyet partisi ve sene sonu eğlencelerinin dışında bu partiler balolar için öğrencilerin de gözdesi haline gelmiştir. Otellerin salonlarında düzenlenen sıradan mezuniyet partilerinden sıkılmış öğrenciler unutulmaz bir balo için teknede mezuniyet balosu tercih etmeye başlamıştır.

Bir yandan eğlencenize devam ederken, bir yandan da yıldızların altında muhteşem boğaz manzarasının keyfini çıkaracaksınız. İstanbul dışında bir organizasyon düşünenler için, tatil mekanı olan Marmaris önerilmektedir. Burada hem tatilinize ilk adımı atmış olacak hem de arkadaşlarınızla unutulmaz bir veda gecesi yaşayacaksınız.

Organizasyonlarda size özel tur programları hazırlanmaktadır. Ayrıca müzik sistemleri ile donatılmış bu teknelerde 50, 100 ve daha fazla kişiyle partiler verebilirsiniz. Daha az katılımcılı parti düzenlemek isteyenler için yine aynı hizmetleri veren donanımlı yatlar da hizmetinizde olacaktır. Ekstra isteklerin de gerçekleştirildiği yat kiralama partilerinde hem İstanbul’u, Boğazı bir kez daha keşfedecek hem de unutulmayacak eğlenceli anlar geçireceksiniz. Eğlenceyi doyasıya yaşayacağınız bu özel günde İstanbul’un, boğazın, denizin ve yıldızların keyfini de çıkaracaksınız. Bu özel geceyi fotoğraf ve video ile ölümsüzleştirmek isterseniz organizasyon firması bu hizmeti de sağlayacaktır. Tüm bu imkanlara da son derece uygun teknede mezuniyet fiyatları ödeyerek sahip olacaksınız!

Bu yazımızı teknede mezuniyetleri ile ilgili hiçbir fikri olmayana arkadaşlarımızın ön bilgi alabilmeleri için hazırladık. Ayrıntılı bilgi almak ve referans fotoğrafları görmek için www.teknedemezuniyet.net adresini ziyaret edebilirsiniz. Firma boğazda gerçekten çok kaliteli işler çıkarıyor. Mezuniyetiniz için boğazda tekne kiralamayı düşünüyorsanız ilk tercihiniz bu adres olmalı diye düşünüyoruz.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Bir Yorum

  1. Doğan Çağdaş Aksakal

    Ağustos 5, 2014 at 12:50 pm

    Teknede mezuniyet kutlamaları

Leave a Reply