Bedava Nasıl Mesaj Gönderebilirim?

Birçok kişinin en çok merak ettiği konuların başında bedava mesaj gönderme gelmektedir. Eskiden bedava olarak mesajlaşma şansınız pek yoktu ancak teknolojinin gelişmesi ile beraber artık bedava mesajlaşmak içinde birçok uygulama yapılmaya başlandı. Bunlardan en popüler olanları ise WeChat ve Whatsapp uygulamalarıdır. Bu uygulamalar sayesinde dünyanın neresinde olursanız olun bedava olarak mesajlaşabilirsiniz. Bunun için gerekli uygulamayı indirmeniz ve internet bağlantınızın olması yeterli olacaktır.

Dünya genelinde en çok kullanılan bedava mesajlaşma programları WeChat ve Whatsapp uygulamalarıdır. Bu uygulamalar ile sadece mesajlaşmayacak aynı zamanda da birçok farklı şeyi yapabileceksiniz.

WeChat; görüntülü ve sesli olarak konuşma aynı zamanda da anlık ileti gönderme şansı tanımaktadır. Bu program sayesinde dilediğiniz bir arkadaşınız ile ücretsiz bir şekilde görüşebilirsiniz. Bunun yanı sıra arkadaşlarınıza fotoğraflarınızı ve videolarınızı da yollayabilirsiniz.

Wechat indirmek için:*http://www.tamindir.com/wechat/android/*linkini kullanabilirsiniz.

WeChat programının en çok göze çarpan özellikleri arasında toplu sohbet ve bas-konuş özelliği bulunmaktadır. Dilediğiniz arkadaşlarınızı toplu sohbete çağırabilir ve arkadaşlarınızla beraber 40 kişiye kadar bas-konuş özelliğinden faydalanabilirsiniz.

WeChat kadar popüler olan ve onun kadar özellik sunan bir diğer uygulama ise Whatsapp uygulamasıdır. Bu uygulamada arkadaşlarınıza anlık ileti gönderme şansınız bulunuyor. Bunun yanı sıra arkadaşlarınıza ses kayıtları fotoğraf videoda yollayabilirsiniz. Bunları yine ücretsiz bir şekilde internet bağlantısı ile yapmanız mümkün.

Whatsapp indirmek için:*http://www.tamindir.com/whatsapp-messenger/android/*linkine göz atmanız yeterli olacaktır.

Bir arkadaşınızın yanına gideceksiniz ve arkadaşınızın nerede olduğunu bilmiyorsunuz. Whatsapp programını kullanarak arkadaşınızdan konum alabilir ve yanına çok kolay bir şekilde gidebilirsiniz. Uygulama size bu imkânı sağlamaktadır.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply