Teknede Düğün Alternatifini Ön Sıralara Alın

Arkadaşlar düğününü teknede yapan bir dostunuz olarak sizleri teknede düğün organizasyonları hakkında aydınlatmak istiyorum. Aşkımla beraber nikah günümüz belli olduktan sonra düğün eğlencesi için mekan arayışına girdik ama istediğimiz fiyatta istediğimiz kalitede bir düğün organizasyonu mekanı bulamadık. Tesadüf eseri internette arama yaparken teknede düğün organizasyonlarına denk geldik. Google’da ilk sıralarda çıkan bir firmanın iletişim bilgilerini kullanarak yetkililerle görüşerek daha ayrıntılı bilgiler aldım. Yetkililer bana teknede düğün organizasyonu için istediğim ekstra şeyler varsa onları sordular ve standart tekne düğünlerinin içerikleri hakkında bilgi verdiler. Kendim ikna olduktan sonra bu bilgileri sevgilimle de paylaştım ve o da çok beğendi. Gerçekten bu fiyatlara böyle kaliteli bir düğün organizasyonu yapamayacağım için balıklama atladım adeta.

teknede düğün

Firmanın teknede düğün organizasyonlarına özel olarak hazırladığı yemek ve kokteyl menüleri mevcut. Bizler menüleri düğün organizasyonu için yeterli bulduğumuzdan menüyü olduğu gibi kabul ettik. Ama menüyü yetersiz bulan müşteriler için menülerde her türlü değişikliği yaptıklarını söylediler. Teknede düğün organizasyonu süresince boğazda nereleri gezeceğinizi de zaten sitedeki güzergah isimli sayfada görebilirsiniz.

Belki de evlenecek olan çiftleri en çok ilgilendiren konu yani teknede düğün fiyatları konusuna gelince; içinizi rahat tutun çünkü WebTeknesi gerçekten çok iyi fiyatlar veriyor. Yani ben 100 kişilik yemekli ve alkollü düğün yapmama rağmen gerçekten çok düşük fiyatlar verdim. Düğünü bu şartlarda neredeyse bedavaya getirdim diyebilirim. Teknede düğün fiyatlarını öğrenmek ve düğün gününüzü rezerve etmek için firmayla direkt iletişim kurmanız gerekmektedir. Google aramalarında ilk sıralarda yer alan www.teknededugun.com sitesini tüm dostlara tavsiye edebilirim.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply