Özel Kadıköy Vaillant Servisi

 

Kombi markaları arasında kalite olarak ilk sıralarda yer alan Vaillant markasını seçtik ve şimdiye kadar da kullandığımız üründen oldukça memnunuz ancak uzun süre yüklenince ve bakım hizmeti almayınca ürünler sorun çıkarmaya başlıyor ve ürünler ilk günkü performansı ile hizmet vermemeye başlıyor.

Kadıköy Vaillant Servisi – 444 1 494

Vaillant kombimiz de küçük bir sorun ile geçtiğimiz günlerde başımızı ağrıttı ancak servis ekiplerinin hızlı ve kaliteli müdahalesi sayesinde bu sorun kısa sürede ortadan kalktı diyebiliriz. Servis ekiplerine gerçekten çok teşekkür ediyorum çünkü oldukça ilgili ve işini severek yapan kişiler, bu anlamda iş bitsin gideyim mantığı ile hareket eden bir firma değil ve gönül rahatlığı ile sizlere de tavsiye edebilirim.

Vaillant Servis olarak Vaillant marka kombileri ne kadar uzun ömürlü olduğunu biliyorum ancak bir süre sonra bakım yapılmadığında gerçekten verim alamıyorsunuz bu yüzden düzenli bakım yaptırmayı ve bakım hizmeti almayın.

Kombiyi kullandığımız ilk yıllarda hiçbir şekilde bakım hizmeti almadık ve ürün daha büyük bir onarım masrafı ile sorun çıkardı. Servis ekipleri düzenli bakım hizmeti almamız gerektiğini söyledi ve bu konuda bizleri uyardı, işte o günden sonra ürün ile ilgili herhangi bir problem yaşamadık ve sorunsuz bir şekilde ürünümüzü kullanmaya devam ettik. Firma çalışanları bu işin gerçekten iyi bilen kaliteli isimler, eğer sizler de hizmet almak isterseniz firma iletişim numarası: 444 1 494’tür.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply