Londra’dan Aile Özlemi

Londra’da yaşıyorum, güzel bir evim ve işim var. Yani burada güzel bir yaşam sürdürüyorum. Her şey güzel giderken ailemi özlemeye başladım onlar da İstanbul’da yaşıyor. Onları görmek için İstanbul’a gitme kararı aldım. Hem tatil yapar hem özlemimi ailemle vakit geçirerek gideririm diye Londra Uçak Bileti
satın almaya karar verdim.

İstanbul’a gidiş için buradan bilet bulmam kolaydı fakat dönüş İçin İstanbul Londra Uçak Bileti bulmam gerekiyordu onun içinde ailemden yardım istemek zorundayım fakat onlara sürpriz yapsam çok daha güzel olurdu ama yapacak bir şeyim yoktu. Aradım ailemi onlara İstanbul’a gelmek istediğimi söyledim onlarda ilk etap da komple geleceğimi sandılar çok sevindiler yalnız ben sade sizi özledim sizi görmeye ve sizinle biraz vakit geçirmek için geleceğimi söyleyince olsun dediler o da güzel dediler. Telefonda biraz sohbet ettikten sonra, anneme bana oradan dönüşüm için İstanbul Londra Uçak Bileti satın almalarını söyledim onlarda tamam sen yeter ki gel dediler.

Ben de gidişim için buradan Londra İstanbul Uçak Bileti araştırmaya başladım, çok mutluydum uzun bir süre sonra ailemi görecektim, onları çok özlemişim. Ben gidişim için hem istediğim tarihte, hem de düşük miktarda Londra İstanbul Uçak Biletimi buldum. Annem den haber bekliyordum dönüşüm için uygun bileti satın aldıysa ben de buradan gidişim için olan bileti alacaktım. Ertesi gün annem aradı dönüşüm için biletimi aldığını söyledi bende buradan bulduğum biletimi almaya koyuldum ve satın aldıktan sonra hazırlanmaya başladım. İstanbul için alışveriş yaptım aileme tek tek hediye götürmek için onlara birkaç bir şeyler aldım, bir an heyecanlandım ve çok daha mutluydum ve hazırlıklarımı tamamladıktan sonra geriye kalan tek şey sabırsızlıkla uçuş tarihimi beklemekti.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply