TEB’den Yurtdışına Açılmak İsteyen Kobilere Büyük Destek

teb

Kobi yani küçük ve orta büyüklükteki işletmeler az işçi istihdamı ile mikro veya orta büyüklükteki işletmeleri kapsar. Kobilerin üretim ve istihdam aracılığıyla ekonomik kalkınmalarını sağlamak için günümüzde büyüme hedefi göstermelerine olanak sağlayan çalışma tempolarını artırmak amacıyla devlet ve özel sektör tarafından pek çok destek sunulmaktadır.

Girişimcilik ve kobi konularında adından sıkça bahsettiren TEB, yine müşterileri için oldukça avantaj sağlayacak bir uygulama başlattı. Dünyanın en büyük b2b platformlarından biri olan alibaba.com’da TEB müşterileri için artık ayrı bir sayfa açılacak. Üyelik onayı beklemeden, üyelik aidatı ödemelerinde kolaylıklar sağlayan pek çok avantajla TEB müşterileri bu platformda ayrı bir yerde olmanın ayrıcalığını yaşayacak. Çünkü TEB müşterilerinin bu özel sayfada potansiyel müşteriler tarafından bulunurluğu artacak. Böylece de bu firmalar dünya çapında önemli bir rekabet avantajı kazanmış olacak.

Özellikle ihracat yapmaya hevesli ancak müşteri bulma konusunda ciddi endişeleri olan kobiler için bu endişelerini ortadan kaldıracak bu uygulama ile dünyanın her yerinden müşteri potansiyelleri önemli ölçüde artacak.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Leave a Reply