İhtiyaçlar Hiç Bitmez

ihtiyaç kredisi
Sezon sonlarında pek çok masraf bizi bekler. Özellikle de kıştan çıkınca evde tadilat işleri gerekebilir. Bahçeli bir eviniz varsa bahçe bakımı başlar. Aracınız varsa aracınızın bahar bakımını yaptırmanız gerekir. Haftasonları yakın yerlere geziler planlayabilirsiniz. Anneler Günü yaklaşır, tüm anneler heyecanla o günü bekler. Siz de onu mutlu etmenin yollarını ararsınız. Mezuniyet partileri yaklaşır, herkesin hayatındaki en mutlu anlardan biri olan o gecede en şık olmak için uğraşırsınız. Ayakkabı, elbise, takım elbise, çanta derken bir de bakmışsınız ki masraf listeniz kabarmış. İhtiyaçlar hiç bitmez. Yeni sezonla birlikte evinizde bir takım yenilikler de yapmak isteyebilirsiniz. Tüm bu masrafları karşılamak için bütçenize uygun bir ihtiyaç kredisi alabilirsiniz. Böylece masraflarınızı zamana yayarak çok daha kolaylıkla ödeyebilirsiniz. Kredi hesaplama araçları sayesinde aylık ödemelerinizi de rahatça hesaplayabilirsiniz.

İhtiyaç kredileri her zaman yanınıda olur ancak yine de siz siz olun, harçamalarınızda bütçenizi çok fazla aşıp kendinizi zora sokmayın.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

3 Yorum Var

 1. Beysan

  Mayıs 3, 2013 at 10:22 am

  Paylaşım için teşekkürler.

 2. turhan

  Mayıs 12, 2013 at 7:32 am

  Öğrenci olam var.Hep böyle kalsak hiç büyümesek.İlerde bizimde böyle dertlerimiz olucak.Hele birde benim gibi kayseriliysen yandın.

 3. Azize Demir

  Ağustos 2, 2014 at 8:35 pm

  bazı insanalrın hiç önemsemediği küçük İHTİYAÇLAR bazen küçük kalpleri güldüren tek şeydir.

Leave a Reply