Oyun, Videolar

Görüş Beyannamesi: Sniper Elite V2

Rebellion tarafından geliştirilen Sniper Elite, ilk olarak 2005 senesinde “Merhaba!” demişti bizlere. 2. Oyununda da anlayışını bozmayan bu takdir edilesi yapım, seriye tam gaz devam ediyor. Rebellion, V2 ile görünen o ki daha çok “selam” vermeye devam edecek gibi.

V2, günümüzde esasen tactical-shooter platformuna layık bir yapım. Özellikle oyundaki gizlilik anlayışına ve zekâsına hayran kalmamak elde değil. Sniper Elite V2 son zamanlarda oynadığım en iyi gizlilik ve taktiksel oyunlardan bir tanesi. İlk oyuna göre 2. yapıma oldukça farklı ve yenilikçi artılar getiren geliştirici ekip oyuncuların genelinden iyi bir not almayı haketmişti doğrusu.

Sniper Elite V2 İnceleme

Özellikle grafik çizimlerine hayran kaldım. Savaşlar esnasında şehirlerin harabe görüntüsünü ve içimizi burkan savaşın o meşhur kasvetli havasını bu kadar iyi bir şekilde bizlere yansıtabilmeyi başarabilen o çizimdeki arkadaşları çok mu? çok! takdir ediyorum.

İlk oyunda da kontrolümüzde olan Karl Fairburne ile yolumuza aynen V2’de de kaldığımız yerden devam ediyoruz. Bölüm bölüm suikastlarla ilerlediğimiz oyunda keskin nişancılığın doruklarına çıkmak da ayrı ve güzel bir hava katıyor bizlere. V2 bizleri 1945 senesinin tozlu silahlarına götürüyor. Bize de haliyle oyun gereği o meşhur yılların suikastlarını tek tek gerçekleştirmek kalıyor.

Tanıtım Videosu

Öte yandan, V2‘e oldukça eğlenceli ve aksiyonu bol DLC yani ek paket oyunlarıda var. Onlarda es geçilmemeli derim şahsen.

İyi oyunlar.
Yeni bir yazı da görüşmek üzere.
Saygılar.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

5 Yorum Var

 1. Hatem

  Eylül 14, 2012 at 11:58 am

 2. Arda Erakman

  Eylül 14, 2012 at 12:08 pm

  Dilek hanım güzel bir inceleme olmuş :D

 3. Mert Özler

  Eylül 14, 2012 at 2:42 pm

  Bu oyuna bayılıyorum kaç kez bitirdim

 4. Ali Arslan

  Eylül 14, 2012 at 3:04 pm

  Bayanların online oyunları pek ilgisi olmaz diye düşünürdüm ama gayet başarılı bir inceleme olmuş. Tebrikler..

 5. Mehmet CABAR

  Eylül 14, 2012 at 5:46 pm

  Silah oyunlarında Sniper odaklı oyunların yeri apayrı. Çünkü oyunda kişisel olarak savaşan sadece biz oluruz. Bu oyunu ilk defa uydum ve indiriyorum:) Ayrıca Sniper Ghost Warrior’da güzel bir oyundur:)

Leave a Reply