Lisede Sevdiğim ve Sevmediğim Kız Tipleri

Bu yazımı google’dan lisede “erkeklerin sevdiği kız tipleri”  diye arayan kardeşlerimize yazıyorum. Öncelikle böyle özel bir soruyu internette aramak biraz sakıncalı olabiliyor. Sonuçta karşındaki adamın sapık psikopat falan olmadığını anlayamıyorsun. Neyse sonuçta buraya geldiysen doğru adrestesin…:D

Şunu belirmek isterim ki isterim ki; Gelecek de doktor savcı, hakim, savcı, müdür, vs mesleklere sahip olması beklenen yakışıklı, zengin tipler genelikle herkes tarafından çok rahat erişilebilen, (Halk arasında kaşar denilen) okula sokağa abuk sabuk kıyafetlerle  makyajlarla çıkan, ders notu 3,00 geçmeyen sürekli babasını ve parasını kullanan,0 benim akıl noksanı dediğim, aklı bir karış havada olan birisine değil bakmak yakınından bile geçmez.(belki dalga geçmek için ara sıra “takılırlar”)

Kısacası böyle bir  kişilik bozukluğunuz varsa hiç boşuna uğraşmayın .Sanırım sevmediğimiz kızı aklınızda canlandırdım.Peki nasıl kızları severiz?

Adı okulun magazin konuşmalarında geçmeyen, büyüklerimizin “Çok efendi, çok akıllı, kısacası hanın hanımcık dediği” elinden kitap düşmeyen, yüzüne onu sinirlendirecek bir şey söylesek bile yüzünü aşağıya eğip bize kalitesini gösteren, fazla konuşmayan, kendisine laf atana “ben senin bildiğin kızlara benzemem” diye bence çok tatlı, çok sevimli bir cevap veren kızdır.Erkeğin isteyeceği ama her erkeğin edinemeyeceği kız türüdür. Aslında Barış manço abimizin bu şarkısı onu yeterince anlatıyor…

Hasılı kelam siz siz olun saçma sapan emocu denilen tiplere özenmeyin.Kendinizin koklanmamış gül olarak kalmasını sağlayın….

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

4 Yorum Var

 1. Arda Erakman

  Eylül 22, 2012 at 1:38 pm

  Başlık ile alakası olmayan bir yazı.Kelime hatalarınızda mevcut.Lütfen daha dikkatli olun, Kralizasyon’a bu yakışmıyor !

  • Haydar Sahin

   Eylül 22, 2012 at 2:46 pm

   Başlık ile alakası yok demişsiniz ve yalın eleştiri yapmışsınız eleştirilerinizin sebebini ve önerilerinizi de alabilir miyim ?Ayrıca google chrome ile yazımı yazdım hata olsaydı uyarı alırdım.

 2. Bilgi Avı

  Aralık 31, 2012 at 3:04 pm

  güzel bir yazı olmuş ellerine sağlık :)

 3. Teknoloji

  Mart 5, 2013 at 5:27 pm

  Çok güzel bir yazı olmuş, sıkılmadan okudum :)

Leave a Reply