Kralizasyon.net

Kralizasyon’a Yön Verin!

Kralizasyon'a Yön Verin!

Kralizasyon, ilk açıldığı günden bu yana yavaş yavaş gelişti. Belli bir takipçi kitlesi oldu. Ama istediği kitleye ulaşamadı.

Elbette burada benim hatalarım var. Hatalarımı bilmiyorum. Ne yaptımda böyle oldu? Yada ne yapmadım da böyle oldu?

Siz değerli Kralizasyon takipçileri olarak, Kralizasyon’un geleceğine yön verebilirsiniz. Sizlere yeni takipçiler getirin demiyorum. Bu sizin göreviniz değil tabii.

Peki Kralizasyon’un geleceğine nasıl yön vereceksiniz?

Aslında sadece geleceğine değil, Kralizasyon’un her şeyine yön vereceksiniz. Artık benim kararlarım ikinci planda, önemli olan sizin kararlarınız.

 • Kralizasyon’un grafiksel ve tasarım yönünden eksik yada hataları mı var?
 • İçerik yönünden sıkıntılarımız mı var?
 • Yada Kralizasyon’un beğenmediğiniz bir özelliği, veya hatası mı var?

hiç çekinmeden bu yazı altında yorum olarak söyleyerek, Kralizasyon’un gelişmesine katkıda bulunabilirsiniz. Artık sizin fikir ve düşünceleriniz ön planda!..

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

13 Yorum Var

 1. Daktilograf

  Ağustos 27, 2012 at 11:11 am

  Kişisele dönmelisin. Bir de daha da özgün yazılar…

  • Mert

   Ağustos 27, 2012 at 11:21 am

   Katılıyorum kişisel yap bence önceden Ahmet adına yazılar vardı şimdi hepsi teknoloji internet oldu , tasarım konusunda sorunumuz yok sen bizi dert etme Ahmet son gaz kral iii zasyon :)

 2. Nurçin

  Ağustos 27, 2012 at 11:21 am

  Blogspot zamanlarındaki gibi kişisel yazmalı ve her sitede gördüğümüz konular üzerinde yazmamalısın. Örneğin, Microsoft logosunu değiştirdi konusundan gerçekten bıktım. Grafik yönünden Kralizasyon’u çok sevdiğimi belirtmeliyim özellikle de logo bakımından.

 3. Ahmet

  Ağustos 27, 2012 at 11:24 am

  @Daktilograf, @Mert ve @Nurçin;

  Anlaşılan herkes aynı dertten yakınıyor. Peki, kişisel yazılara ağırlık vereceğim bundan sonra.

  Peki ya başka? Tek eksiğim ve hatam bu mu sizce?

 4. Onur Batur

  Ağustos 27, 2012 at 6:27 pm

  Bence Ahmet dostum senin sitende hiçbir eksik bulmuyorum teman son derece harika yazıların çok iyi derecede. Siteni her gün ziyaret ediyorum ;)

  • Mert

   Ağustos 28, 2012 at 6:37 am

   Onur gibi sırf nette sıkıntıdan patlıyorum bende sonra napıyım bir Ahmet’in bloga bakayım başka sorunumuz yok dostum sen biraz kişisel paylaşım yap yeter yapmıyacaksanda kişisel yorumlarını kat bence

 5. Uğur Sağlam

  Ağustos 28, 2012 at 11:43 am

  Şimdi bak çok az yazı giriyorsun.Günde en az bir yazı girsen güzel olacak.Birde şu logoya link verebilirsin.Anasayfaya gitmek için ben logoya tıklamayı seviyorum birçok kişi gibi.Son yorumları sidebara alabilirsin.Altta çok kalabalık yapıyor.Benden bu kadar.Gerisi sana kalmış :) Hadi iyi çalışmalar

 6. Yorumhane

  Ağustos 28, 2012 at 11:19 pm

  Sitenin herhangi bir eksikliği yok,sadece blog takipçileri azaldı.Herkesin neredeyse blogu var ve herkes kendi bloguna yoğunlaşmış durumda ve tabiki önemli bir mevzu daha okumaktan aciz bir toplumuz.

 7. Ahmet

  Ağustos 1, 2014 at 8:31 am

  Kralizasyon’a Yön Verin!

Leave a Reply