İzledim-İzliyorum

İzledim: Project X

İsmine baktığımızda sanki bir bilim-kurgu, macera yada bir aksiyon filmi sanıyoruz ama aslında bu bir komedi filmi. Ve bence hiçbir komik yanı yok. Sadece bence değil hemde, izleyenlerin yorumlarınabaktımda birçok kişi benim gibi düşüyor, komik bir yanı yok yani.

Saf bir lise öğrencisi olan Thomas’ın doğum günüdür ve piç arkadaşı Costa, Thomas için bir parti organize eder. Thomas, partide sadece 5-6 kişinin olmasını ister fakat Costa onu dinlemeyerek 50 kişi çağıracağını söyler. Ama sözünde durmayarak partiye binlerce kişinin gelmesini sağlar. Parti başlarda güzel giderken, giderek kalabalıklaşan partiye gelenler sarhoşluğunda etkisiyle çığrığından çıkar ve heryeri yakıp yıkarlar. Polis gelir, haberlere çıkarlar.

Ve Thomas’ın anne ve babası evlerine döndüklerinde şok olurlar. Tamamen yanmış, mahfolmuş bir ev ve sokak çıkar karşılarına. Ve Thomas ailesi tarafından büyük azar işitir.

Birde, filmin her sahnesi küfür ve cinsellik içeriyor. Bence izlemeye değmez bir film. Boşverin izlemeyin siz. Gidin bilim-kurgu izleyin en güzeli valla bak! :D

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

3 Yorum Var

 1. Ogün Sakız

  Haziran 11, 2012 at 2:18 pm

  aynen kardeşim :) bende beğenmedim izlediğim zamana yazık oldu :D ben bişey zannetmiştim :D

 2. aerakman

  Haziran 11, 2012 at 2:43 pm

  Haklısın çok komik değil.Yani aslında biz gençlik dizilerinden komedi bekliyoruz bu yüzden olabilir.Film bir yerden sonra b*ka sardı fakat tekrar topladı.İyiydi,pişman değilim.Costa adamım !

 3. Hatem

  Temmuz 15, 2012 at 5:38 pm

  Şahsen ben filmi çok beğendim. :) Tam istedğim türde bir film. :)

Leave a Reply