Aktüel, İnternet

Türk Hackerlardan Büyük Hack Girişimi!

Bugün saat 18:00 yerli hacker bir çok büyük siteyi hackledi. Hacklenen siteler arasında Google, Hotmail, Yandex, Microsoft, PayPal, BDP, Gmail, Facebook, Cocacola vs. vs. var.

Google ve Facebook hackten sonra sitelerini çok hızlı bir şekilde eski haline getirirken Hotmail, Microsoft ve PayPal dakikalar geçmesine rağmen hala sitelerini eski haline getirmedi yada getiremedi.

Hacklenen sitelerin hepsinin DNS’si değiştirildi ve sitelerde şu index yer aldı:

 

Türk Hackerlardan Büyük Hack Grişimi!

Cyber Warrior’dan Açıklama:

Internet basınında ve sosyal medya sitelerinde bazı “com.tr” alan adlarına yönelik bir eylem yapıldığı yönünde haberler yer almaktadır.
 Bu durum bir üye tarafından kişisel olarak yapılmış bir eylem olup, Grubumuz; bilgi ve misyonu dışındaki bu eylemi kesinlikle tasvip etmemektedir.
 Bu sebeple ilgili kullanıcının üyeliğine son verilmiştir. Grubumuz hiçbir şekilde Türk sitelerine karşı olumsuz bir eylemi kabul etmemektedir..

Yıllarca Anonymous gibi büyük yabancı hacker grupları hacklemeye çalıştı bu siteleri ama hiçbiri başarılı sonuç alamadı. Ve birgün bir Türk hacker çıkıp tüm dünya tarafından tanınmış büyük siteleri hackledi. Doğrusu alkışlamak, takdir etmek gerekiyor!

Helal olsun ulan adamlara! :)

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

3 Yorum Var

 1. Anonim kalmak isteyen anormal kişilik

  Mayıs 4, 2012 at 5:08 pm

  Aslında “tüm dünya tarafından tanınmış” siteleri hacklemediler, Türkiye uzantılarını ele geçirdiler. Dünyada sürekli büyük sitelerin ülke uzantıları ele geçiriliyor,biz dahil bir çok ülke domain merkezlerini korumaktan aciz. Tabii bu cümlelerden sonra küçümsediğimi düşünmeyin, takdire şayan bir iş başardılar.

 2. anonymuz

  Mayıs 22, 2012 at 6:31 am

  adam yapmış tamam da neden helal olsun ki. sonuçta gavurda olsalar onlara karşı yanlış bir şeyler yapılıyor. biraz eşitlikçi olalım lütfen. o hacker arkadaşı kınıyorum.

 3. Techno Labs

  Ağustos 2, 2014 at 9:45 pm

  Türk hackerlardan Mısır devlet sitelerine siber saldırı | Trt Türk |

Leave a Reply