Kişisel

Futbol Taraftarlığı Çok Saçma

Futbol değilde, aşırı takım taraftarı olmak çok saçma, gerçekten saçma! Ya bi, tamam futbol güzel sonuçta güzel bir oyun ve spor. Taraftarlıkta güzel ama o stadyuma gidipte boğazı yırtılırcasına bağırmakta neyin nesi!? Karşı takımın taraftarları ile kavga etmek neyin nesi!? Anlam veremiyorum bunlara ya.

Ya tamam, taraftar olunurda bu kadarda aşırı olunmaz. Sevdiğin, “bu takım baya iyi” dediğin takımın arkasında durursunda neden çok abartıyorsunuz ben anlam veremiyorum.

Takım maçı kazanıyor, herkes sokaklara dökülüyor. Ya abi sanki siz mi kazandınız maçı? O maçı taraftarı olduğunuz takım kazanınca sizin elinize ne geçti? Söyleyin bana ne geçti? Ne için seviniyorsunuz!?

Ya lütfen şu işi bu kadar abartmayın ya. Taraftarı olduğunuz takım maçı kazanınca, oyuncu transfer edince, bir kupa kazanınca sanki bütün bunların size bir faydası yada zararı varmış gibi neden büyütüyorsunuz bu olayı bu kadar anlamıyorum.

Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

5 Yorum Var

 1. Can

  Mart 21, 2012 at 10:27 am

  O coşkuyu tribünlerde hissetmek üzüntüyü coşkuyu sevinci takımınla birlikte yaşamak ap ayrı bir duygu. Size de tavsiye ederim :)

 2. Muhammed Kurum

  Nisan 4, 2012 at 4:11 pm

  Peki onlar olmasa insan oğlu başka ne yapabilir :) İnsanlar artık futbolsuz yaşayamıyor sanki , bende anlam veremiyorum. Okul turnuvasındayım bi gol attığımda sınıfın kızları deliriyor. Gerçekten anlam veremiyorum.

 3. Mücahit

  Nisan 6, 2012 at 3:27 pm

  Yazını beğendim dostum bende senin gibi düşünüyorum.Başarılar :)

 4. ilahi

  Nisan 29, 2012 at 3:16 am

  Al bendende o kadar +1 :)

 5. moda

  Mayıs 9, 2012 at 1:35 am

  Ben sırf bu yüzden stada gitmem evimde izlerim bir bayana göre değil diye düşünüyorum gitmeyi …

Leave a Reply