Tanıtım

Sizin İçin De Global Olma Zamanı!

Uluslararası yurtdışı eğitim kurumu EFEducation First, yurtdışında ücretsiz yabancı dil eğitimi almak isteyen yetişkinleriçin yeni bir kampanya başlattı. Global Olma Zamanı adlı kampanya 25 yaş veüzerinde olan 3 katılımcıya yurtdışında ücretsiz dil eğitimi alma şansısunuyor.

Kampanyaya katılmak için 30 Marttarihine kadar bu sayfadabulunan formu doldurmak ve 140
karakteri geçmeden yurtdışı eğitimin hayatınızınasıl etkileyeceğini anlatmak yeterli. Ancak elini çabuk tutan ve kampanyayı arkadaşlarına duyuran kişiler içinEF’in özel bir sürprizi var. 10 arkadaşını kampanyaya katılmak için davetedenler özel bir çekilişe alınacak ve çekilişte seçilen 10 kişi EF’ten sürprizbir hediye kazanacak…
Global Olma Zamanı’nın en güzel yanıücretsiz eğitim kazanan şanslı kişilerin yurtdışı deneyimleri süresince blogyazıları, video çekimleri ve fotoğraf albümleri ile harika deneyimlerinipaylaşmalarının cesaretlendirilmesi. Sosyal bir internet platformunda yapılanpaylaşımlarla katılımcılar yurtdışında ücretsiz kalma sürelerini uzatabilirlerbile!  Bu yüzden gezmeyi, öğrenmeyi veyaşadıklarınızı paylaşmayı seviyorsanız sizin için de global olma zamanı.
Google Adsense
Bunu Paylaş

Benzer Yazılar

Bir Yorum

  1. Anonymous

    Şubat 23, 2012 at 3:18 pm

    yaşım tutsa başvururdum!

Leave a Reply